Gå til hovedindhold

Lancôme LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet

LancômeRepeatere og transceivereEAN: 4044144615566
Pris fra 694 krtil 919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 682 kr 25. maj

Sammenlign priser på LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet
694 kr
Til butik
LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

LANCOM SFP-SX-LC1 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - 1000Base-SX - LC multimodus - op til 550 m - 850 nm - for P/N: 61880, 61884

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61556
EAN: 4044144615566
Varenr.: 987713243
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancom SFP-SX-LC1 1000B
721 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SFP transceiver LANCOM SFP-SX-LC1 - 1 Gbit, 850 nm, multimode
-21%899 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SFP transceiver LANCOM SFP-SX-LC1 - 1 Gbit, 850 nm, multimode billede

Produktinformation

Stabil fiberforbindelse til dit netværkLANCOM SFP-SX-LC1 er en kompakt SFP transceiver til gigabit-netværk. Modulet giver en pålidelig 1 Gbit/s fiberforbindelse over multimode-fiber på op til 550 m ved en bølgelængde på 850 nm. Det er ideelt til routere, switches og andre netværksenheder, hvor du vil udvide rækkevidden og minimere interferens.Nem installation i netværksudstyrModulet understøtter hot-swap og Plug and Play, så det kan indsættes i SFP-slots uden at afbryde driften. Det slanke SFP-format i rustfrit stål gør det robust og velegnet til professionelle miljøer med driftstemperatur fra 0 til 70 °C.Formfaktor: SFPInterface: SFPTransceivertype: FiberoptiskHastighed: Maks. 1.000 Mbit/sBølgelængde: 850 nmDuplex: FullMaks. rækkevidde: 550 mFiberkabeldiameter (kerne/kappe): 62,5/125 µm; 50/125Understøttet teknologi: 1000BASEDigital diagnostik (DDM): JaHot-swap: JaPlug and Play: JaDriftstemperatur: 0 – 70 °CFarve: Rustfrit stålPakkevægt: 140 gAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Routere
Vægt: 1.82g
EAN: 4044144615566
Varenr.: 1904101
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SFP transceiver LANCOM SFP-SX-LC1 - 1 Gbit, 850 nm, multimode
-21%919 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK694 kr694 krKøb
2Proshop DK721 kr760 krKøb
3Boligcenter DK899 kr899 krKøb
4Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 682 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 983 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 809 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for LANCOM SFP-SX-LC1 SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026694 kr12 kr (2%)
25. maj 2026682 kr12 kr (2%)
20. maj 2026694 kr6 kr (1%)
18. maj 2026688 kr6 kr (1%)
12. maj 2026694 kr6 kr (1%)
11. maj 2026688 kr6 kr (1%)
6. maj 2026694 kr12 kr (2%)
5. maj 2026682 kr12 kr (2%)
29. apr. 2026694 kr12 kr (2%)
27. apr. 2026682 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret