Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille

LancômeLæbestiftEAN: 3614273307604
Pris fra 231 krtil 360 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,46 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g #366 Paris S'eveille
231 kr
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g #366 Paris S'eveille billede

Produktinformation

Varemærke: Lancome, Navn: Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Læbestift
EAN: 3614273307604
Varenr.: D35501
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Lipstick Cream 366 Paris Se'veille Cream 3
-20%268 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille er en elegant og klassisk læbestift, der holder læberne **smukke og kysseklare** hele dagen. Denne læbestift giver ikke blot et smukt udseende, men virker også plejende. Læbestiftens *

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614273307604
Varenr.: 112161
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Absolu Rouge Cream R21 366
-26%291 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Cream 366 - 3 g
311 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick 366 Paris S'éveille
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK231 kr280 krKøb
2Cocopanda DK268 kr268 krKøb
3NiceHair.dk270 kr270 krKøb
4Bangerhead DK291 kr291 krKøb
5NordicFeel DK311 kr311 krKøb
6Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille

PriceData har fulgt prisen på Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille i 165 dage. Laveste pris i perioden er 217,78 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 366 Paris S'eveille - Paris S'eveille 3.4 g - Paris S'eveille de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026231 kr64,54 kr (22%)
24. apr. 2026295,54 kr35,46 kr (11%)
23. apr. 2026331 kr76 kr (30%)
10. apr. 2026255 kr45 kr (15%)
9. apr. 2026300 kr45 kr (18%)
5. apr. 2026255 kr45 kr (15%)
4. apr. 2026300 kr67,54 kr (29%)
24. mar. 2026232,46 kr14,54 kr (6%)
21. mar. 2026247 kr8 kr (3%)
18. mar. 2026255 kr12,43 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret