Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle

LancômeLæbestiftEAN: 3614273307215
Pris fra 270 krtil 360 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235,28 kr 18. maj

Sammenlign priser på Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick - 08 La Vie Est Belle er en elegant og klassisk læbestift, der holder læberne **smukke og kysseklare** hele dagen. Denne læbestift giver ikke blot et smukt udseende, men virker også plejende. Læbestiftens **crem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614273307215
Varenr.: 97457
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Lipstick Cream 08 La Vie Est Belle 3,4g
-20%284 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Absolu Rouge Cream R21 08
-26%291 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Absolu Rouge Cream R21 08 billede

Produktinformation

Genoplev dine læber med Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick: luksuriøs komfort, bløde og livlige læber med en strålende cremefinish. Findes i 39 luksuriøse nuancer. Den ikoniske formel er nu beriget med fugtgivende rosebalm, en blanding af hyaluronsyre og koldpresset olie, der giver op til 18 timers luksuriøs komfort. Livlige farver og luksuriøs pleje. Oplev nye udsøgte samt tidløse klassiske nuancer indkapslet i et luksusetui.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Vægt: 35g
Artikel nr.: LC4912
EAN: 3614273307215
Varenr.: B076328
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Cream 08 - 3 g
311 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Cream Lipstick 08 La Vie Est Belle
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk270 kr270 krKøb
2Cocopanda DK284 kr284 krKøb
3Bangerhead DK291 kr291 krKøb
4NordicFeel DK311 kr311 krKøb
5Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle

PriceData har fulgt prisen på Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle i 182 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Cream Lipstick 3.4 g - 08 La Vie Est Belle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026270 kr31,9 kr (13%)
31. maj 2026238,1 kr45,9 kr (16%)
30. maj 2026284 kr14 kr (5%)
29. maj 2026270 kr31,9 kr (13%)
27. maj 2026238,1 kr45,9 kr (16%)
26. maj 2026284 kr45,9 kr (19%)
25. maj 2026238,1 kr45,9 kr (16%)
24. maj 2026284 kr4 kr (1%)
23. maj 2026280 kr41,9 kr (18%)
19. maj 2026238,1 kr2,82 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret