Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant

LancasterSolcremeEAN: 3616301295396
Pris fra 140 krtil 315 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 3. maj

Sammenlign priser på Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50ml
140 kr
Til butik
Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50ml billede

Produktinformation

Lancaster Sun Sensitive Solmælk Krop 50 Voksne

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 14800364103
EAN: 3616301295396
Varenr.: 3381084
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lancaster sun sensitive luminous tan SPF50 high protection 50ml
149 kr
Til butik
Lancaster sun sensitive luminous tan SPF50 high protection 50ml billede

Produktinformation

Lancaster sun sensitive luminous tan SPF50 high protection 50ml Solbeskyttelse med formler, der har høj tolerance for sensitiv hud. Beskytter mod UVA/UVB/synligt lys/infrarøde stråler, og det naturlige Sunsicalm-kompleks af naturlig oprindelse beskytt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Solcreme/Beskyttelse
EAN: 3616301295396
Varenr.: 3616301295396
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster - Sun Sensitive Luminous Tan Oil-free Milky Fluid Spf50 50 Ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant
178 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF 50 - 50 ml
-25%236,25 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Sensitive Luminous Tan Oil-Free Milky Fluid SPF50 5
-20%260 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Sensitive Oil Free Milky Fluid SPF50 - 50 ml
312 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 High Protectio
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK140 kr179 krKøb
2Hobbix149 kr149 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Teknikproffset DK178 kr227 krKøb
5NiceHair.dk236,25 kr236,25 krKøb
6Cocopanda DK260 kr260 krKøb
7NordicFeel DK312 kr312 krKøb
8Lyko DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant i 173 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Lancaster Sun Sensitive Oil-Free Milky Fluid SPF50 50 ml Water Resistant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026140 kr7 kr (5%)
26. maj 2026133 kr2 kr (1%)
24. maj 2026135 kr6 kr (4%)
23. maj 2026141 kr1 kr (1%)
22. maj 2026142 kr13 kr (10%)
3. maj 2026129 kr1 kr (1%)
2. maj 2026130 kr5 kr (4%)
1. maj 2026135 kr5 kr (4%)
30. apr. 2026140 kr8 kr (6%)
28. apr. 2026132 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret