Gå til hovedindhold

Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml

LancasterSolcremeEAN: 3616302022526
Pris fra 138 krtil 395 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 13. maj

Sammenlign priser på Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30 - Unisex - 50 ml
138 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30 - Unisex - 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kroppen
Farve: 4
Artikel nr.: 3616302022526
EAN: 3616302022526
Varenr.: 8220184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Velvet Cream SPF30 50 ml
151 kr
Til butik
Lancaster Sun Beauty Velvet Cream SPF30 50 ml billede

Produktinformation

Solcreme giver SPF 30 ansigtsbeskyttelse i en fedtfri velvet cream-formel, leveret i en praktisk tube. Lancaster Sun Beauty Velvet Cream SPF30 50 ml er en ansigtssolcreme til voksne og alle køn, designet til at give beskyttelse og en reparerende hudplejeeffekt. Produkttype: solcreme Formål: ansigt Solbeskyttelsesfaktor: SPF 30 Fedtfri formel Dispensertype: tube Hudplejeeffekt: beskyttelse og reparerer Ideel til daglig solpleje til ansigtet, når du ønsker pålidelig SPF-dækning med en let, ikke-fedtet fornemmelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3616302022526
EAN: 3616302022526
Varenr.: 3067841
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancaster Sun Beauty Velvet Touch Cream SPF30 50 ml
167 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml
198 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Beauty Sublime Tan Face Cream SPF30 50 ml
199 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster - Sun Beauty Sublime Tan Spf 30 Solcreme Til Ansigtet 50 Ml
269,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Care Face Face Cream SPF30 - 50 ml
288 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Beauty Face Cream SPF 30 - 50 ml
-25%296,25 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Beauty Face Cream SPF30 High Protection 50 ml
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
4Hobbix198 kr198 krKøb
5EauDeParfum.dk199 kr199 krKøb
6Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
7NordicFeel DK288 kr288 krKøb
8NiceHair.dk296,25 kr296,25 krKøb
9Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml i 159 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Lancaster sun beauty sublime tan face cream SPF30 high protection 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026138 kr12 kr (8%)
28. maj 2026150 kr1 kr (1%)
22. maj 2026151 kr4 kr (3%)
21. maj 2026147 kr2 kr (1%)
20. maj 2026149 kr1 kr (1%)
19. maj 2026150 kr16 kr (12%)
13. maj 2026134 kr17 kr (11%)
5. maj 2026151 kr7 kr (4%)
30. apr. 2026158 kr5 kr (3%)
25. apr. 2026153 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret