Gå til hovedindhold

Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable

LanbergHubs og switchesEAN: 5901969438697
Pris fra 1.284 krtil 1.524 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.282 kr 28. maj

Sammenlign priser på Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1284 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable
1.284 kr
Til butik
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable billede

Produktinformation

Switch, ikke administreret, 24 x 10/100/1000Base-TX (PoE+) + 2 x 1000Base-X SFP + 2 x 1000Base-X (uplink), monterbar på stativ, PoE+ (360 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switch
Artikel nr.: RSGE-24P-2GE-2S-360
EAN: 5901969438697
Varenr.: 3256880
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - Unmanaged, 24 porte
-4%1.409 kr
Før 1.474 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - Unmanaged, 24 porte billede

Produktinformation

Stabil unmanaged netværksswitch til kontor og hjemmenetværkLanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 er en robust unmanaged netværksswitch med i alt 24 RJ‑45 Ethernet-porte. Den er oplagt til mindre virksomheder, kontorer, skoler eller hjemmenetværk, hvor du hurtigt vil udvide antallet af kablede forbindelser uden opsætning. Tilslut dine computere, printere, access points og NAS direkte og få en enkel, fast forbindelse.Hvorfor vælge en unmanaged switch?En unmanaged switch er plug-and-play og kræver ingen konfiguration. Det giver en nem, driftssikker løsning, når du har brug for flere porte og stabil kablet netværkstilslutning. Med det klassiske metalchassis og frontplacerede porte passer enheden godt i teknikrummet eller på skrivebordet.Switch-type: UnmanagedAntal RJ‑45 Ethernet-porte: 24Brand: Lanberg...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switches
Vægt: 2.92g
EAN: 5901969438697
Varenr.: 1924767
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - Unmanaged, 24 porte
-4%1.429 kr
Før 1.494 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - Unmanaged, 24 porte billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switches
Vægt: 2.92g
EAN: 5901969438697
Varenr.: 1924767
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+
1.524 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.284 kr1.284 krKøb
2Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
3Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb
4CompuMail DK1.524 kr1.524 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.282 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.386 kr.

Den nuværende pris på 1.284 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-360 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.284 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.283 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.285 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.283 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.282 kr79 kr (6%)
13. maj 20261.361 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.369 kr187 kr (12%)
8. maj 20261.556 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.565 kr176 kr (13%)
5. maj 20261.389 kr184 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret