Gå til hovedindhold

Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable

LanbergHubs og switchesEAN: 5901969438680
Pris fra 1.239 krtil 1.630 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.101 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1239 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable
1.239 kr
Til butik
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable billede

Produktinformation

Switch, ikke administreret, 24 x 10/100/1000Base-TX (PoE+) + 2 x 1000Base-X SFP + 2 x 1000Base-X (uplink), monterbar på stativ, PoE+ (250 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switch
Artikel nr.: RSGE-24P-2GE-2S-250
EAN: 5901969438680
Varenr.: 3256879
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - unmanaged, 24 porte
1.249 kr
Til butik
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - unmanaged, 24 porte billede

Produktinformation

Stabil netværksswitch til kontor og mindre virksomhederLanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 er en unmanaged netværksswitch med i alt 24 RJ‑45 Ethernet-porte, som gør det let at koble mange enheder på dit lokale netværk. Switchen er oplagt til arbejdspladser, butikker og hjemme­kontorer, hvor du ønsker enkel opsætning uden behov for avanceret konfiguration.Nem installation og fleksibel placeringEnheden understøtter rackmontering, så den passer ind i standard IT-rack og giver en ryddelig, professionel installation. Den simple drift betyder, at du kan tilslutte dine enheder og komme i gang med det samme.Switch-type: UnmanagedAntal RJ‑45 Ethernet-porte: 24Rackmontering: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switches
Vægt: 2.82g
EAN: 5901969438680
Varenr.: 1915840
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - unmanaged, 24 porte
1.269 kr
Til butik
Netværksswitch Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - unmanaged, 24 porte billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Switches
Vægt: 2.82g
EAN: 5901969438680
Varenr.: 1915840
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+
1.630 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.239 kr1.239 krKøb
2Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
3Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb
4CompuMail DK1.630 kr1.630 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.101 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.156 kr.

Den nuværende pris på 1.239 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Lanberg RSGE-24P-2GE-2S-250 - switch - 24 ports - unmanaged - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.239 kr123 kr (11%)
27. maj 20261.116 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.113 kr2 kr (0%)
21. maj 20261.111 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.113 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.112 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.111 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.112 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.114 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.116 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret