Gå til hovedindhold

Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m

LanbergSystem- og strømkablerEAN: 5901969429183
Pris fra 57 krtil 81 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m
57 kr
Til butik
Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m billede

Produktinformation

Lanberg PS1-05F-0300-W - Stikdåse - 2500 watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 5 (5 x strøm CEE 7/3) - 3 m ledning - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PS1-05F-0300-W
EAN: 5901969429183
Varenr.: 998686105
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PS1-05F-0300-W - power strip - 2500 Watt
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK57 kr57 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m

PriceData har fulgt prisen på Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m i 178 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lanberg PS1-05F-0300-W Stikdåse 5-stik 10A Hvid 3m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202657 kr5 kr (8%)
24. maj 202662 kr1 kr (2%)
23. maj 202663 kr8 kr (15%)
14. maj 202655 kr2 kr (4%)
13. maj 202657 kr5 kr (8%)
8. maj 202662 kr7 kr (13%)
30. apr. 202655 kr2 kr (4%)
27. apr. 202657 kr2 kr (4%)
25. apr. 202655 kr26 kr (32%)
19. apr. 202681 kr24 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret