Gå til hovedindhold

Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19

LanbergNetværkEAN: 5901969404029
Pris fra 273 krtil 369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg PPU5-1048-B Sort
273 kr
Til butik
Lanberg PPU5-1048-B Sort billede

Produktinformation

Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - sort, RAL 9004 - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PPU5-1048-B
EAN: 5901969404029
Varenr.: 993865261
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19
303 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PPU5-1048-B - patch panel - 1U - 19"
321 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Patchpanel 1U - Lanberg PPU5-1048-B, 48 porte, Cat5e
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Patchpanel 1U - Lanberg PPU5-1048-B, 48 porte, Cat5e
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK273 kr273 krKøb
2CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
3Proshop DK321 kr360 krKøb
4Boligcenter DK349 kr349 krKøb
5Vivas DK369 kr448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19

PriceData har fulgt prisen på Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 601 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Lanberg PPU5-1048-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 48 - RAL 9004, sort - 1U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026273 kr17 kr (6%)
25. maj 2026290 kr1 kr (0%)
22. maj 2026289 kr1 kr (0%)
17. maj 2026290 kr1 kr (0%)
16. maj 2026289 kr1 kr (0%)
15. maj 2026290 kr1 kr (0%)
13. maj 2026289 kr50 kr (15%)
12. maj 2026339 kr10 kr (3%)
8. maj 2026349 kr10 kr (3%)
5. maj 2026339 kr33 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret