Gå til hovedindhold

Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19

LanbergNetværkEAN: 5901969404081
Pris fra 130 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg PPU5-1024-B Sort
130 kr
Til butik
Lanberg PPU5-1024-B Sort billede

Produktinformation

Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - sort, RAL 9004 - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PPU5-1024-B
EAN: 5901969404081
Varenr.: 993903022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19
145 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PPU5-1024-B Patch Panel 24-Port 1U 19"
145 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Patchpanel 24-port - Lanberg 1U Cat5e UTP, sort
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Patchpanel 24-port - Lanberg 1U Cat5e UTP, sort
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK130 kr130 krKøb
2CS MEGASTORE DK145 kr184 krKøb
3Proshop DK145 kr184 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19

PriceData har fulgt prisen på Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Lanberg PPU5-1024-B - Patch-panel - CAT 5e - UTP - RJ-45 X 24 - RAL 9004, sort - 1U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026130 kr1 kr (1%)
22. maj 2026129 kr5 kr (4%)
19. maj 2026124 kr2 kr (2%)
18. maj 2026126 kr1 kr (1%)
14. maj 2026127 kr3 kr (2%)
13. maj 2026130 kr3 kr (2%)
12. maj 2026133 kr6 kr (5%)
8. maj 2026127 kr4 kr (3%)
6. maj 2026123 kr4 kr (3%)
22. apr. 2026127 kr35 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret