Gå til hovedindhold

Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m

LanbergSystem- og strømkablerEAN: 5901969429763
Pris fra 203 krtil 257 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m
203 kr
Til butik
Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m billede

Produktinformation

Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-250 V - 4000 watt - input: DIN 49441 - output-stikforbindelser: 7 (7 x Type F) - 1U - 19" - 2 m ledning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PDU-PRO-07F-0200-BK
EAN: 5901969429763
Varenr.: 998711682
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK - power distribution unit - 4000 Watt
257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK203 kr203 krKøb
2Proshop DK257 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m

PriceData har fulgt prisen på Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m i 144 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 833 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lanberg PDU-PRO-07F-0200-BK Strømfordelingsenhed 7-stik 16A Sort 2m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026203 kr5 kr (2%)
25. maj 2026208 kr1 kr (0%)
22. maj 2026207 kr9 kr (5%)
20. maj 2026198 kr4 kr (2%)
14. maj 2026202 kr3 kr (2%)
12. maj 2026199 kr4 kr (2%)
9. maj 2026203 kr1 kr (0%)
7. maj 2026202 kr4 kr (2%)
6. maj 2026198 kr4 kr (2%)
3. maj 2026202 kr121 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret