Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969406252
Pris fra 22 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035
22 kr
Til butik
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 3 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri, strenget - grå, RAL 7035

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU6-10CC-0300-S
EAN: 5901969406252
Varenr.: 993925139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 3 m - grey RAL 7035 - Grå - 3m
31 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 3 m - grå
79 kr
Til butik
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 3 m - grå billede

Produktinformation

Stabil forbindelse med Cat 6 netværkskabelFå en pålidelig kablet netværksforbindelse til hjemmet eller kontoret med dette RJ45 Cat 6 UTP kabel fra Lanberg. Kablet er 3 m langt, så du nemt kan forbinde router, switch, computer eller smart‑tv uden rod. Det understøtter op til 250 MHz, hvilket gør det velegnet til hurtig dataoverførsel og stabile streaming‑ og arbejdsopgaver.Praktisk og nemt i brugKablet er Plug and Play med han/han RJ45‑stik, så du kan komme i gang med det samme. Den grå farve passer diskret ind i de fleste miljøer, og den fleksible opbygning gør det let at føre bag møbler eller langs vægge.Type: Netværkskabel (patchcord)Stik: RJ45 han til RJ45 hanKategori: Cat 6Skærmning: U/UTP (UTP)Længde: 3 mFrekvens: 250 MHzLeder: Kobberbelagt aluminium (CCA)Kappe: PVC og HDPEAWG: 26Ydre diameter: 4,8 mmFarve: GråAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.28g
EAN: 5901969406252
Varenr.: 2178044
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 3 m - grå
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22 kr22 krKøb
2Proshop DK31 kr70 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 3m Patchkabel Grey RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. mar. 202622 kr2 kr (8%)
16. mar. 202624 kr2 kr (9%)
8. dec. 202522 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret