Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969409055
Pris fra 39 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012
39 kr
Til butik
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - strenget - blå, RAL 5012

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU6-10CC-1500-B
EAN: 5901969409055
Varenr.: 993925162
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 15 m - blue RAL 5012 - Blå - 15m
54 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 UTP 15 m - Lanberg (RJ45, blå)
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat 6 UTP 15 m - Lanberg (RJ45, blå) billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hjem og kontorForbind pc, router, switch eller smart‑tv med et pålideligt Cat 6 netværkskabel. Lanberg PATCHCORD er 15 m langt og leveres i en tydelig blå farve, så det er nemt at identificere blandt andre kabler. Kablet er klar til brug med to RJ45‑hanstik og passer til almindelige netværksinstallationer, hvor du ønsker en enkel, kablet forbindelse uden bøvl.Hvorfor vælge dette LAN-kabel?Den U/UTP‑skærmede opbygning (UTP) og leder i CCA giver en solid løsning til daglig dataoverførsel op til 250 MHz. Den fleksible kappe i PVC og HDPE gør kablet let at lægge langs vægge eller under skrivebordet, mens stik med bøjelige støvkapper hjælper med at beskytte låsen. Perfekt som patchkabel i netværk, hvor du skal bruge lidt ekstra længde.Kabeltype: Cat 6 patchkabelStik: RJ45 han til RJ45 hanLængde: 15 mSkærmning: U/UTP (UTP)Frekvens: 250 MHzLeder: CCA (kobberbelagt aluminium)AWG: 26Yderkappe: PVC og HDPEYderdiameter: 4,8 mmFarve: BlåPakken indeholder: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.42g
EAN: 5901969409055
Varenr.: 1934582
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 UTP 15 m - Lanberg (RJ45, blå)
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2Proshop DK54 kr93 krKøb
3Boligcenter DK99 kr99 krKøb
4Vivas DK119 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Blå RAL 5012 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 202639 kr15 kr (28%)
9. apr. 202654 kr1 kr (2%)
4. apr. 202653 kr15 kr (39%)
26. mar. 202638 kr15 kr (28%)
25. mar. 202653 kr14 kr (36%)
15. feb. 202639 kr15 kr (28%)
14. feb. 202654 kr1 kr (2%)
13. feb. 202655 kr1 kr (2%)
8. feb. 202654 kr15 kr (38%)
2. jan. 202639 kr20 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret