Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969436211
Pris fra 65 krtil 258 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004
65 kr
Til butik
Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - 5.7 mm - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 6 - booted, knastfri, op til 10 Gbps datatransferhastighed - sort RAL9004 (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCF6-20CC-0150-BK
EAN: 5901969436211
Varenr.: 1000886721
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6 Lanberg F/UTP, 1,5 m - sort
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6 Lanberg F/UTP, 1,5 m - sort billede

Produktinformation

Stabilt netværk med Cat6-kabelFå en pålidelig kablet forbindelse til router, pc, tv eller switch med dette Cat6 netværkskabel fra Lanberg. Kablet er 1,5 m langt, har rund form og lige RJ‑45 hanstik i begge ender, så det er nemt at tilslutte i hjemmet eller på kontoret.Skærmet og klar til høj hastighedDet skærmede F/UTP (FTP)-design hjælper med at reducere elektromagnetisk interferens, og standarden Cat6 understøtter frekvenser op til 250 MHz og datahastigheder op til 10.000 Mbit/s. Kappen er i PVC for fleksibilitet i kabelbakker og bag udstyr.Kabelstandard: Cat6Type: Lige netværkskabel (straight-through)Skærmning: F/UTP (FTP)Stik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanLængde: 1,5 mFrekvens: 250 MHzMaks. datahastighed: 10.000 Mbit/sLeder: CCA (kobberbelagt aluminium)AWG: 26Kappemateriale: PVCKabelklasse: EForm: RundYdre diameter: 5,7 mmFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1.13g
EAN: 5901969436211
Varenr.: 1944209
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6 Lanberg F/UTP, 1,5 m - sort
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6 Lanberg F/UTP, 1,5 m - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 1.13g
EAN: 5901969436211
Varenr.: 1944209
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 1.5 m - black RAL9004 - Sort - 1m
258 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK65 kr65 krKøb
2Boligcenter DK139 kr139 krKøb
3Vivas DK159 kr238 krKøb
4Proshop DK258 kr297 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Sort RAL9004 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202665 kr2 kr (3%)
9. maj 202667 kr2 kr (3%)
5. mar. 202665 kr2 kr (3%)
7. dec. 202567 kr2 kr (3%)
5. dec. 202565 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret