Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010

LanbergEAN: 5901969436273
Pris fra 63 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010
63 kr
Til butik
Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - 5.7 mm - foldet uskærmet snoet par (F/UTP) - CAT 6 - formet, knastfri, strenget - hvid, RAL 9010 (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCF6-20CC-0150-W
EAN: 5901969436273
Varenr.: 1000886723
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6 - Lanberg, 1,5 m, U/UTP, hvid
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6 - Lanberg, 1,5 m, U/UTP, hvid billede

Produktinformation

Stabil forbindelse med Cat6 netværkskabelFå en pålidelig kablet netværksforbindelse til hjemmet eller kontoret med dette Cat6 netværkskabel fra Lanberg. Kablet er 1,5 m langt, hvidt og udstyret med RJ‑45 stik i begge ender, så det passer direkte i routere, switche og computere. Med en frekvens på 250 MHz og understøttet datahastighed op til 10.000 Mbit/s får du et solidt valg til streaming, gaming og hurtige filoverførsler.Velegnet til hverdagens netværksopgaverKablet er U/UTP (UTP) med 26 AWG ledere i CCA og PVC-kappe, som gør det fleksibelt i opsætningen. Det kompakte ydre mål på 5,4 mm gør det nemt at føre langs lister og bag møbler, mens de formstøbte RJ‑45 hanstik giver sikker tilslutning.Farve: hvid - passer diskret ind i de fleste miljøer.Kabelstandard: Cat6Længde: 1,5 mStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanSkærmning: U/UTP (UTP)Frekvens: 250 MHzMaks. datahastighed: 10.000 Mbit/sLeder: CCA, 26 AWGKappe: PVCYdre diameter: 5,4 mmFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.54g
EAN: 5901969436273
Varenr.: 1892542
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6 - Lanberg, 1,5 m, U/UTP, hvid
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6 - Lanberg, 1,5 m, U/UTP, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.54g
EAN: 5901969436273
Varenr.: 1892542
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 1.5 m - white RAL 9010 - Hvid - 1m
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Boligcenter DK139 kr139 krKøb
3Vivas DK159 kr238 krKøb
4Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 67% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lanberg CAT 6 Foldet uskærmet snoet par (F/UTP) 1.5m Patchkabel Hvid RAL 9010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 202663 kr3 kr (5%)
7. apr. 202660 kr3 kr (5%)
18. feb. 202663 kr12 kr (16%)
6. feb. 202675 kr211 kr (74%)
5. feb. 2026286 kr187 kr (189%)
13. jan. 202699 kr189 kr (66%)
3. jan. 2026288 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025287 kr1 kr (0%)
24. dec. 2025288 kr1 kr (0%)
20. dec. 2025289 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret