Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035

LanbergEAN: 5901969414066
Pris fra 324 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 310 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035
324 kr
Til butik
Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 billede

Produktinformation

Lanberg - Bulkkabel - 305 m - SFTP - CAT 5e - grå, RAL 7035

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: LCF5-10CC-0305-S
EAN: 5901969414066
Varenr.: 993864521
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg bulk cable - 305 m - grey RAL 7035 - Grå - 305m
397 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Lanberg FTP Cat5e - 305 m, grå
399 kr
Til butik
Netværkskabel Lanberg FTP Cat5e - 305 m, grå billede

Produktinformation

Fordele ved netværkskabel i rulleSkal du trække stabile datapunkter i hjem eller kontor, er dette **FTP netværkskabel** fra **Lanberg** et solidt valg. Kablet leveres som 305 m installationskabel i diskret grå farve og er velegnet til struktureret kabling, patchpaneler og faste installationer.Stabil forbindelse til dit udstyrKablet er skærmet med folie (F/UTP) og understøtter frekvenser op til 100 MHz. Ledere i AWG 24 af CCA gør kablet let at arbejde med ved længere træk, samtidig med at du får en ensartet signalvej til almindelige netværksløsninger.Kabeltype: F/UTP (FTP)Kategori: Cat5eFrekvens: 100 MHzLederstørrelse: AWG 24Leder: CCA (kobberbelagt aluminium)Farve: GråLængde: 305 mStik: Ingen (installationskabel)Driftstemperatur: −20 – 70 °COpbevaringstemperatur: 0 – 60 °CAntal i pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 9g
EAN: 5901969414066
Varenr.: 1918125
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Lanberg FTP Cat5e - 305 m, grå
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Proshop DK397 kr436 krKøb
3Boligcenter DK399 kr399 krKøb
4Vivas DK419 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 310 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Lanberg CAT 5e Kabel med afskærmning med folie og kobberfletning (SFTP 305m Bulkkabel Grey RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026324 kr1 kr (0%)
14. maj 2026323 kr1 kr (0%)
8. maj 2026324 kr1 kr (0%)
3. maj 2026323 kr1 kr (0%)
2. maj 2026322 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026324 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026324 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026323 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret