Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969406764
Pris fra 32 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004
32 kr
Til butik
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 m - UTP - CAT 5e - knastfri - sort, RAL 9004

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU5-10CC-1500-BK
EAN: 5901969406764
Varenr.: 993956736
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 15 m - black RAL 9004 - Sort - 15m
43 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat5e UTP 15 m - Lanberg, sort
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat5e UTP 15 m - Lanberg, sort billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hjem og kontorFå en pålidelig kablet forbindelse med dette Cat5e UTP netværkskabel fra Lanberg i sort. Med en længde på 15 m er det oplagt til at forbinde router, switch, computer, tv-boks eller konsol, hvor du ønsker en fast og problemfri dataforbindelse. Kablet er klar til brug med RJ45 hanstik i begge ender og fungerer som ægte Plug and Play.Hvorfor vælge et Cat5e UTP-kabel?Cat5e-standarden understøtter frekvenser op til 100 MHz, hvilket gør kablet velegnet til almindelige netværksopgaver i hjemmet og på kontoret. Den slanke yderdiameter på 4,8 mm gør det nemt at trække og skjule langs vægge og lister.Type: UTP patchkabel (U/UTP)Kategori: Cat5eLængde: 15 mFarve: SortStik: RJ45 han til RJ45 hanFrekvens: 100 MHzAWG: 26Le­dermateriale: CCA (kobberbelagt aluminium)Kappemateriale: PVC og HDPEYderdiameter: 4,8 mmAntal i pakke: 1 stk.Plug and Play: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.32g
EAN: 5901969406764
Varenr.: 1908296
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat5e UTP 15 m - Lanberg, sort
-8%109 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Proshop DK43 kr82 krKøb
3Boligcenter DK89 kr89 krKøb
4Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 15m Patchkabel Sort RAL 9004 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202632 kr2 kr (6%)
26. apr. 202634 kr2 kr (6%)
8. apr. 202632 kr2 kr (7%)
7. apr. 202630 kr2 kr (6%)
6. dec. 202532 kr2 kr (7%)
5. dec. 202530 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret