Gå til hovedindhold

Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.)

FellowesLamineringsmaskinerEAN: 0077511544002
Pris fra 92 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.)
92 kr
Til butik
Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Lamineringslommer
Farve: 1
Artikel nr.: 5440001
EAN: 0077511544002
Varenr.: 1069190
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes Lamineringslomme A4 100x80M, Quick
92 kr
Til butik
Fellowes Lamineringslomme A4 100x80M, Quick billede

Produktinformation

Super Quick lamineringslommer fra Fellowes som laminerer 40% hurtigere end standard lommer. A4. 100 pack. 80 micron. Finish: Gloss/High Sheen. OBS! Kan KUN bruges med A3 lamineringsmaskiner, da man laminerer på langs.

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Laminering
Artikel nr.: 5440001
EAN: 0077511544002
Varenr.: 2446535
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Lamineringslomme A4 80 mic Highspeed 100 stk
144,69 kr
Til butik
Lamineringslomme A4 80 mic Highspeed 100 stk billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Lamineringslomme Mærke: Fellowes Format: A4 Tykkelse: 80 mic. Antal: 100 stk. 3 hurtige: Laminering beskytter dokumenter mod pletter og snavs Forlænger dokumenters levetid Giver ethvert dokument et professionelt udseende Beskrivelse:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Lamineringslommer
Farve: Transparent
EAN: 0077511544002
Varenr.: 132180
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lamineringslommer 80 mic. A4, blank, Highspeed 216x303mm
156,25 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fellowes Superquick A4 Glossy 80
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Proshop DK92 kr131 krKøb
3Hertels Boresko144,69 kr144,69 krKøb
4Nova Nordic A/S156,25 kr156,25 krKøb
5Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 144,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lamineringslommer A4 Fellowes Quick 80 micron - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202692 kr2 kr (2%)
18. maj 202694 kr24 kr (20%)
28. mar. 2026118 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
26. mar. 2026123 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026123 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026123 kr21,69 kr (15%)
3. mar. 2026144,69 kr10,69 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret