Gå til hovedindhold

Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm)

FellowesLamineringsmaskinerEAN: 0077511530746
Pris fra 117 krtil 379,69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 262,69 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 16. maj

Sammenlign priser på Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamineringslommer Fellowes A4 125 micron glossy - (100 stk.)
117 kr
Til butik
Lamineringslommer Fellowes A4 125 micron glossy - (100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Lamineringslommer
Farve: 1
Artikel nr.: 5307407
EAN: 0077511530746
Varenr.: 538428
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fellowes Lamineringslommer A4 125 mic. 100/pk, Blank 5307407 Modsvarer: N/A
119 kr
Til butik
Fellowes Lamineringslommer A4 125 mic. 100/pk, Blank 5307407 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Premium lamineringslommer med en blank overflade fra Fellowes, der kan bruges med alle mærker af lamineringsmaskiner. Med en tykkelse på 125 mikron giver disse lommer en høj grad af dokumentbeskyttelse. For nem og bekvem brug er der pile, der angiver, hvilken vej lommen skal vende. Pilene forsvinder desuden under lamineringen. Størrelse: A4 Antal i pakken: 100 ark...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fellowes
Kategori: Kontormateriale,Laminering
EAN: 0077511530746
Varenr.: 5307407
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm)
122 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fellowes laminerings poser
122 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm)
169 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fellows A4 Lamineringslommer, blank 125 mic,
192,44 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fellowes Lamineringpose 125 Mikron A4 100 Stk
-0%211 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Lamineringslomme A4 125 mic 100 stk
379,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
2InkClub DK119 kr119 krKøb
3CompuMail DK122 kr122 krKøb
4Proshop DK122 kr161 krKøb
5Ultrashop169 kr169 krKøb
6Nova Nordic A/S192,44 kr192,44 krKøb
7Dustin DK211 kr297,25 krKøb
8Hertels Boresko379,69 kr379,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm)

PriceData har fulgt prisen på Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Fellowes Laminating Pouches Capture 125 micron Laminerings poser A4 (210 x 297 mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026117 kr10 kr (9%)
20. maj 2026107 kr8 kr (8%)
16. maj 202699 kr18 kr (15%)
31. mar. 2026117 kr11 kr (10%)
28. mar. 2026106 kr7 kr (7%)
7. mar. 202699 kr18 kr (15%)
4. mar. 2026117 kr10 kr (9%)
28. feb. 2026107 kr2 kr (2%)
18. feb. 2026105 kr2 kr (2%)
7. feb. 2026107 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret