Gå til hovedindhold

Lamart grillpande i støbejern 23 cm

LAMARTGrillpanderEAN: 8590669176649

Sammenlign priser på Lamart grillpande i støbejern 23 cm og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lamart grillpande i støbejern 23 cm
157 kr
Til butik
Lamart grillpande i støbejern 23 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: LAMART
Kategori: Grillpander
Farve: 5
Artikel nr.: LT 1065
EAN: 8590669176649
Varenr.: 4467671

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamart grillpande i støbejern 23 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lamart grillpande i støbejern 23 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lamart grillpande i støbejern 23 cm

PriceData har fulgt prisen på Lamart grillpande i støbejern 23 cm i 72 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 27. juni 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Lamart grillpande i støbejern 23 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Lamart grillpande i støbejern 23 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jul. 2026157 kr1 kr (1%)
29. jun. 2026158 kr1 kr (1%)
27. jun. 2026157 kr1 kr (1%)
26. jun. 2026158 kr1 kr (1%)
16. jun. 2026159 kr
15. jun. 2026158,9 kr
9. jun. 2026159 kr1 kr (1%)
4. jun. 2026160 kr1 kr (1%)
3. jun. 2026161 kr2 kr (1%)
13. maj 2026159 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret