Gå til hovedindhold

LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid

LAB3DEludstyrEAN: 5745000254309
Pris fra 252,85 krtil 539,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 286,9 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252.85 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAB3D Hvid - Med op/ned symboler
-35%252,85 kr
Før 387 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LAB3D Hvid - Med op/ned symboler billede

Produktinformation

LAB3D har i samarbejde med KC3D udviklet dette Zigbee tryk - ST, som bruger originale LK Fuga-tangenter og -rammer. Dette giver det flotte LK Fuga-udseende samt den smarte teknologi, Zigbee, som gør det muligt at koble trykket direkte op i Phillips Hue-appen på under 2 min. Zigbee trykket er kompatibelt med Philips Hue, hvilket betyder, at det kan parres direkte med Philips Hue Bridge og vil vises i appen. PCB'et bruger et CR2430-batteri, og vores producent oplyser, at det kan holde strøm i op til otte år. Trykket virker som et svagstrømstryk og vil blive påvirket ved at blive trykket på i højre eller venstre side på trykket. Trykket kan både tænde og slukke (tryk 1 eller 0) samt dæmpe op og ned (langt tryk på 1 eller 0). Trykket kan skifte farve eller scene ved flere tryk efter hinanden. Ydermere kan dette tryk næsten programmeres, lige som du ønsker det.

Produktspecifikationer

Mærke: LAB3D
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 574500025430
EAN: 5745000254309
Varenr.: 3004560
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LAB3D Zigbee kontakt trådløs, Op/ned, hvid
412 kr
Til butik
LAB3D Zigbee kontakt trådløs, Op/ned, hvid billede

Produktinformation

Trådløs ST tangent/lysdæmper til Lauritz Knudsen Fuga kontakter LAB3D har med denne kontakt skabt en lysdæmper, der passer ind i de fleste danske hjem. Fuga' moduler er placeret i de fleste hjem, så denne kontakt passer perfekt ind sammen med dine eks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LAB3D
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: White
Størrelse: 45.2 x 46.4 x 8.8 mm
EAN: 5745000254309
Varenr.: 6667254329
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LAB3D Zigbee lysdæmper, op/ned, hvid
419 kr
Til butik
LAB3D Zigbee lysdæmper, op/ned, hvid billede

Produktinformation

Strømlinede Fuga kontakter til Philips Hue fra LAB3D Har du LK kontakter med Fuga rammer, og Philips Hue smart home system i dit hjem, vil dette 3D printede beslag med indbygget Zigbee smart home sprog give et ensartet udtryk hele vejen igennem boligen. L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LAB3D
Kategori: Lysstyring & sensorer
Farve: White
Størrelse: 45.2 x 46.4 x 8.8 mm
EAN: 5745000254309
Varenr.: 6667254329
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid
419 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LAB3D Zigbee lysdæmper, op/ned, hvid
445 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAB3D Zigbee lysdæmper op/ned i hvid
449 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZigBee Tryk - ST, hvid, Op/ned
539,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK252,85 kr291,85 krKøb
2LavprisEl412 kr412 krKøb
3Greenline419 kr419 krKøb
4LampeGuru.dk419 kr419 krKøb
5BilligVVS DK445 kr445 krKøb
6LavprisVVS449 kr449 krKøb
7EL-GROSSISTEN539,75 kr539,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid

PriceData har fulgt prisen på LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 252,85 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 252,85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAB3D Zigbee kontakt/lysdæmper til LK Fuga, op/ned tangenter - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026252,85 kr134,15 kr (35%)
22. maj 2026387 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026389 kr136,15 kr (54%)
13. apr. 2026252,85 kr112,15 kr (31%)
10. apr. 2026365 kr4 kr (1%)
8. apr. 2026369 kr4 kr (1%)
2. apr. 2026373 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026377 kr16 kr (4%)
4. mar. 2026361 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026365 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret