Gå til hovedindhold

La Roche-Posay La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml

La Roche-PosayHudplejeEAN: 3337875777773
Pris fra 145 krtil 185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 23. mar.

Sammenlign priser på La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Effaclar H Cleansing Soothing Cream 390 ml
145 kr
Til butik
La Roche-Posay Effaclar H Cleansing Soothing Cream 390 ml billede

Produktinformation

Denne beroligende rensecreme er designet til sensitiv, tør og akneudsat hud. Den renser forsigtigt og bevarer hudens naturlige fugtbarriere, hvilket efterlader huden blød og fugtet. Ideel til dem, der bruger aknebehandlinger, som kan forårsage tørhed eller irritation.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3337875777773
EAN: 3337875777773
Varenr.: 3356893
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ansigtsrens La Roche-Posay Effaclar H Biome 390 ml
-55%149 kr
Før 334 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ansigtsrens La Roche-Posay Effaclar H Biome 390 ml billede

Produktinformation

Rensende Creme La Roche Posay Effaclar H Biome 390 ml] er et kvalitetsprodukt designet til kræsne personer, der passer på deres udseende og leder efter den bedste kosmetik til at fremhæve deres skønhed. Hvis du er en af dem, er de 100 % originale La Roche Posay]-produkter lavet til dig.Effaclar H Biome fra La Roche-Posay er en rensecreme i geléform, specielt udviklet til ansigtspleje og velegnet til både mænd og kvinder takket være dens unisexe karakter. Den leveres i en 390 ml emballage og hører til kategorierne dermokosmetik og parfarmaci. Formlen giver en dybdegående, men skånsom rensning af hudens mikrobiota, ideel til sensitiv hud eller hud med tendens til urenheder. Den geléagtige tekstur sikrer en blid og effektiv påføring, som hjælper med at fjerne rester, overskydende fedt og urenheder uden at forstyrre hudens naturlige balance. Som et fransk produkt med produktion og udvikling i Spanien, garanterer den den kvalitet og effektivitet, som La Roche-Posay er kendt for, et mærke med fokus på dermatologisk sundhed og pleje. Denne rensegel kan nemt indgå i enhver daglig ansigtshygiejnerutine, hjælper med at holde huden ren, frisk og afbalanceret, og bidrager samtidig til at beskytte hudbarrieren takket være sin omhyggeligt sammensatte formel. Kort sagt er Effaclar H Biome rensecreme en dermokosmetisk løsning anbefalet til dem, der søger en professionel og skånsom ansigtsrens, som fremmer en sundere og mere beskyttet hud.Type: AnsigtsrensDermokosmetikParapharmacyEgenskaber: FugtgivendeBeroligendeBehandling mod ufuldkommenhederKarakteristika: Ikke mod hudormeKøn: UnisexFormat: DoseringsdispenserAnbefalet brug: Fedtet hudFølsom hudHud med en tendens til acneIngrediens: Polysorbate 20Sodium be...

Produktspecifikationer

Kategori: Rensecremer og Rensegels
Vægt: 0.47g
EAN: 3337875777773
Varenr.: 571751
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LRP Effaclar H rensende lindrende creme 390 ml
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
La Roche LRP Effaclar H Cleansing Soothing Cream 390 ml
157 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml
-18%185 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
4Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
5BilligParfume.dk185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml

PriceData har fulgt prisen på La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for La Roche Posay- Effaclar H ISO BIOME Cleansing Creme - 390 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026145 kr4 kr (3%)
13. maj 2026149 kr20 kr (12%)
12. maj 2026169 kr22 kr (15%)
8. maj 2026147 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026149 kr30 kr (17%)
9. apr. 2026179 kr6 kr (3%)
1. apr. 2026185 kr32 kr (21%)
31. mar. 2026153 kr2 kr (1%)
25. mar. 2026151 kr2 kr (1%)
24. mar. 2026153 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret