Gå til hovedindhold

La Roche-Posay La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin

La Roche-PosayHudplejeEAN: 3337872410338
Pris fra 98 krtil 126 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 13. maj

Sammenlign priser på La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Physiologique Ultra 200 ml
98 kr
Til butik
La Roche-Posay Physiologique Ultra 200 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigts rens
Farve: 4
Artikel nr.: 3337872410338
EAN: 3337872410338
Varenr.: 5957787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Toleriane Micellar Cleanser Reactive Skin 200 ml
100 kr
Til butik
La Roche-Posay Toleriane Micellar Cleanser Reactive Skin 200 ml billede

Produktinformation

La Roche-Posay Toleriane Micellar Cleanser er et skånsomt 3-i-1 rensevand, der effektivt fjerner makeup og urenheder uden at irritere huden. Beriget med glycerin og La Roche-Posay termalsk kildevand, virker den fugtgivende og beroligende. Velegnet til alle hudtyper, især sensitiv og intolerant hud.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3337872410338
EAN: 3337872410338
Varenr.: 3368229
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin
126 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK98 kr137 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3Teknikproffset DK126 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin

PriceData har fulgt prisen på La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin i 183 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for La Roche LRP Physiological Micellaire Water Ultra 200 ml Sensitive Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202698 kr2 kr (2%)
26. maj 2026100 kr2 kr (2%)
21. maj 202698 kr2 kr (2%)
20. maj 2026100 kr2 kr (2%)
14. maj 202698 kr4 kr (4%)
13. maj 202694 kr4 kr (4%)
6. maj 202698 kr1 kr (1%)
3. maj 202697 kr3 kr (3%)
2. maj 2026100 kr3 kr (3%)
1. maj 202697 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret