Gå til hovedindhold

La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml.

La Roche-PosayHudplejeEAN: 3337872413735
Pris fra 201 krtil 255 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 3. mar.

Sammenlign priser på La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
La Roche LRP Pure Vitamin C Eyes 15 ml
201 kr
Til butik
La Roche LRP Pure Vitamin C Eyes 15 ml billede

Produktinformation

Varemærke: La Roche, Type: Skin Care, Undergruppe: Skincare, Navn: La Roche LRP Pure Vitamin C Eyes 15 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: La Roche
Kategori: Dagcreme
EAN: 3337872413735
Varenr.: D20023
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
La Roche-Posay Pure Vitamin C Anti-Wrinkle Eye Cream 15ml
213 kr
Til butik
La Roche-Posay Pure Vitamin C Anti-Wrinkle Eye Cream 15ml billede

Produktinformation

La Roche-Posay Pure Vitamin C Øjencreme er et anti-aldringsprodukt, der synligt opfylder og strammer øjenområdet. Beriget med rent vitamin C og fragmenteret hyaluronsyre hjælper det med at reducere synligheden af kragefødder og forbedre hudens tekstur. Øjencremen fungerer som en daglig fugtighedscreme, der giver et glattere og mere strålende øjenkontur.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3337872413735
EAN: 3337872413735
Varenr.: 3334362
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Øjencreme anti-age La Roche-Posay Redermic C Eyes 15 ml
-54%219 kr
Før 472 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Øjencreme anti-age La Roche-Posay Redermic C Eyes 15 ml billede

Produktinformation

Anti-Age creme til øjenområdet La Roche Posay 3337875693820 Anti-Age 15 ml (15 ml)] er et kvalitetsprodukt designet til kræsne personer, der passer på deres udseende og leder efter den bedste kosmetik til at fremhæve deres skønhed. Hvis du er en af dem, er de 100 % originale La Roche Posay]-produkter lavet til dig.Crema Antiedad para el Contorno de Ojos PURE VITAMIN C fra La Roche-Posay er et produkt specielt designet til den sarte pleje af øjenområdet med en formel, der kombinerer effektivitet og tolerance for følsom og alle hudtyper. Præsenteret i en kompakt 15 ml emballage, tilbyder denne creme en hypoallergen behandling, som hjælper med at reducere synlige aldringstegn og forbedrer hudens glød og fasthed omkring øjnene. Den cremede tekstur sikrer en blid og behagelig påføring, ideel til den fine og sarte hud i området. Produktionen foregår i Spanien og Frankrig, hvilket garanterer høje kvalitetsstandarder fra det internationalt anerkendte franske dermokosmetikmærke. Selvom der ikke er angivet solbeskyttelsesfaktor, er produktet formuleret til at minimere risikoen for irritation og egnet til kvinder, der søger effektiv pleje uden at gå på kompromis med hudens sundhed. Den rene vitamin C-koncentration hjælper med at neutralisere frie radikaler og bidrager til et mere ungdommeligt og revitaliseret udseende. Denne creme henvender sig til dem, der ønsker en koncentreret antirynkepleje til øjenkonturen, der kombinerer dermatologisk præcision med en formel egnet til de mest følsomme hudtyper og sikrer synlige resultater ved kontinuerlig brug. Samlet set er den et sikkert og teknisk valg til specifik ansigtspleje, ideel til skønhedsrutiner, der prioriterer beskyttelse og genopretning af øjenområdet.Type: KosmetikDermokosmetikParapharmacyEgenskaber: Anti-AgeKapacitet: 15 mlAnbefalet brug: Følsom hudAlle hudtyper

Produktspecifikationer

Kategori: Øjencremer
Vægt: 0.03g
EAN: 3337872413735
Varenr.: 290440
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK201 kr250 krKøb
2Proshop DK213 kr252 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Brandshop255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml.

PriceData har fulgt prisen på La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for La Roche-Posay Vitamine C Eyes Anti-Wrinkle Firming Moisturising Filler, 15 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026201 kr18 kr (8%)
26. maj 2026219 kr2 kr (1%)
25. maj 2026217 kr1 kr (0%)
24. maj 2026218 kr11 kr (5%)
21. maj 2026229 kr28 kr (14%)
20. maj 2026201 kr24 kr (11%)
19. maj 2026225 kr8 kr (4%)
14. maj 2026217 kr2 kr (1%)
12. maj 2026215 kr14 kr (7%)
11. apr. 2026201 kr13 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret