Gå til hovedindhold

L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro

GlobalBelysningEAN: 6410014506346
Pris fra 123 krtil 159 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global pro L-stykke 230V, 3-faset, højre hjørne, sort.
123 kr
Til butik
Global pro L-stykke 230V, 3-faset, højre hjørne, sort. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19170342
EAN: 6410014506346
Varenr.: 3332517
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, højre
124 kr
Til butik
Global 3F vinkel, sort, højre billede

Produktinformation

Fleksibelt strømskinnesystem til boligen Et strømskinnesystem er den perfekte løsning, hvis du ønsker en fleksibel og stilfuld belysning i hjemmet. Med dette system kan du nemt tilpasse lyset til rummets indretning og dine behov uanset om det er i stuen,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Global
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
EAN: 6410014506346
Varenr.: 4245241086
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL L-STYKKE XTS 34-2 3F HØJRE SO
124,66 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global l-stykke xts 34-2 3f højre so
137,5 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, højre
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, højre
139 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global L-stykke 3-f 90 Gr. Højre Sort
145 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, højre
149 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro
152 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 3F vinkel, sort, højre
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
2LavprisEl124 kr124 krKøb
3EL-GROSSISTEN124,66 kr124,66 krKøb
4MaintainIt137,5 kr137,5 krKøb
5LampeGuru.dk139 kr139 krKøb
6LavprisVVS139 kr139 krKøb
7Elvvs.dk145 kr145 krKøb
8Greenline149 kr149 krKøb
9WATTOO.DK152 kr152 krKøb
10BilligVVS DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro

PriceData har fulgt prisen på L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro i 181 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for L-stykke indvendigt (XTS34), sort, 3-faset - GLOBAL Trac Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026123 kr1 kr (1%)
5. maj 2026124 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026123 kr2,86 kr (2%)
23. apr. 2026125,86 kr2,86 kr (2%)
7. apr. 2026123 kr2,86 kr (2%)
21. mar. 2026125,86 kr6,14 kr (5%)
20. mar. 2026132 kr6,14 kr (5%)
17. mar. 2026125,86 kr6,14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret