Gå til hovedindhold

Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt)

GlobalBelysningEAN: 6410014508357
Pris fra 109 krtil 166 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GLOBAL trac 1-faset - L-stykke venstre sort (GB 35)
109 kr
Til butik
GLOBAL trac 1-faset - L-stykke venstre sort (GB 35) billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Belysning Lysskinner 1-faset lysskinne
EAN: 6410014508357
Varenr.: 5414622228
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F vinkel, sort, venstre
109 kr
Til butik
Global 1F vinkel, sort, venstre billede

Produktinformation

Fleksibelt strømskinnesystem til boligen Et strømskinnesystem er den perfekte løsning, hvis du ønsker en fleksibel og stilfuld belysning i hjemmet. Med dette system kan du nemt tilpasse lyset til rummets indretning og dine behov - uanset om det er i stu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Global
Kategori: Montering
Farve: black
Størrelse: 90 °
EAN: 6410014508357
Varenr.: 4245508350
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Global 1F vinkel, sort, venstre
109 kr
Til butik
Global 1F vinkel, sort, venstre billede

Produktinformation

Fleksibelt strømskinnesystem til boligen Et strømskinnesystem er den perfekte løsning, hvis du ønsker en fleksibel og stilfuld belysning i hjemmet. Med dette system kan du nemt tilpasse lyset til rummets indretning og dine behov uanset om det er i stuen,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Global
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: black
Størrelse: 90°
EAN: 6410014508357
Varenr.: 4245508350
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt)
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F vinkel, sort, venstre
125 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL VINKEL GB 35-2 1F 90GR SO
125,51 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Global 1F vinkel, sort, venstre
129 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global 1F vinkel, sort, venstre
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Belid GB35-2 L-koppling Global 1-fas Belid
-7%166 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK109 kr109 krKøb
2LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
3LavprisEl109 kr109 krKøb
4Elvvs.dk109 kr109 krKøb
5BilligVVS DK125 kr125 krKøb
6EL-GROSSISTEN125,51 kr125,51 krKøb
7Greenline129 kr129 krKøb
8LavprisVVS149 kr149 krKøb
9Teknikproffset DK166 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt)

PriceData har fulgt prisen på Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 118,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Global 1-faset Vinkel GB35-2 venstre - Sort (indvendigt) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026109 kr7 kr (7%)
16. maj 2026102 kr7 kr (6%)
7. maj 2026109 kr7 kr (7%)
2. maj 2026102 kr7 kr (6%)
29. apr. 2026109 kr7 kr (7%)
24. apr. 2026102 kr7 kr (6%)
23. apr. 2026109 kr7 kr (7%)
22. apr. 2026102 kr7 kr (6%)
20. apr. 2026109 kr7 kr (7%)
15. apr. 2026102 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret