Gå til hovedindhold

Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g

EndorfyComputerkomponenterEAN: 5903018666365
Pris fra 54 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Endorfy Pactum 4 Kølepasta 1-pack Grå 4 g
54 kr
Til butik
Endorfy Pactum 4 Kølepasta 1-pack Grå 4 g billede

Produktinformation

Endorfy Pactum 4 - Termisk paste - aluminium - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Endorfy
Artikel nr.: EY0C004
EAN: 5903018666365
Varenr.: 1000867732
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Endorfy Pactum 4 - Termisk paste - aluminium - grå
62 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ENDORFY Pactum 4 - thermal paste
62 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
3Proshop DK62 kr101 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Vivas DK149 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g

PriceData har fulgt prisen på Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g i 142 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Kølepasta ENDORFY Pactum 4 - termisk pasta 12 W/m·K, 4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. mar. 202654 kr1 kr (2%)
5. mar. 202653 kr1 kr (2%)
22. feb. 202654 kr8 kr (13%)
21. feb. 202662 kr8 kr (15%)
23. jan. 202654 kr1 kr (2%)
22. jan. 202653 kr10 kr (23%)
19. jan. 202643 kr11 kr (20%)
17. jan. 202654 kr11 kr (26%)
11. jan. 202643 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret