Gå til hovedindhold

KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus

DigitusKVM-switchesEAN: 4016032467168
Pris fra 948 krtil 1.306 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 358 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 948 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS 2-Port KVM Switch
948 kr
Til butik
DIGITUS 2-Port KVM Switch billede

Produktinformation

KVM / audio / USB switch, 2 x KVM / audio / USB, 1 lokalbruger, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Kategori: KVM switch
Artikel nr.: DS-12860
EAN: 4016032467168
Varenr.: 2958421
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DS-12860 KVM / audio / USB switch Desktop
999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus
1.239 kr
Til butik
KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus billede

Produktinformation

Fordele ved KVM-switch til 2 computereSkift nemt mellem to computere og styr dem med samme tastatur, mus og to skærme. Denne kompakte KVM-switch fra Digitus er ideel til kontor, hjemmearbejde og teknikrum, hvor der ønskes overskuelig drift og færre kabler på skrivebordet. Med to HDMI-udgange til konsollen og støtte for 4K Ultra HD ved 3.840 × 2.160 får du skarpt billede på begge skærme.Nem tilslutning og solidt designEnheden har USB-porte til tastatur og mus, lydtilslutninger samt knapper til valg af computer. Det robuste metalhus i sort med LED-statusindikatorer giver pålidelig drift i mange miljøer. Der medfølger KVM- og HDMI-kabler, ligesom strømforsyning og hurtig installationsvejledning følger med, så du hurtigt kommer i gang.Maks. opløsning: 3.840 × 2.160 (4K Ultra HD)Video-båndbredde/opdatering: 30 HzHDMI-version: 1.4bAntal styrede computere: 2HDMI-porte i alt: 6Konsolporte: 2 × USB AUSB-stiktyper: USB Type-A, USB Type-BLydtilslutninger: JaDC-strømindgang: JaLED-indikatorer: StatusFarve: SortKabinetmateriale: MetalRackmontering: NejDriftstemp.: 0 – 80 °C; Opbevaring: −20 – 60 °C; Luftfugtighed: 0 – 80 %H × B × D: 6,6 × 13,2 × 9,2 cmVægt: 0,575 kgMedfølger: KVM- og HDMI-kabler, strømforsyning, hurtig guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: KVM-switches
Vægt: 1.52g
EAN: 4016032467168
Varenr.: 1919055
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus
1.259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 2-port 4k Hdmi Kvm-switch Til To Skærme
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK948 kr987 krKøb
2CompuMail DK999 kr999 krKøb
3Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
4Vivas DK1.259 kr1.338 krKøb
5Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus

PriceData har fulgt prisen på KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus i 178 dage. Laveste pris i perioden er 853 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.043 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 958 kr.

Den nuværende pris på 948 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for KVM-switch 2-port med dobbelt skærm 4K HDMI - Digitus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026948 kr1 kr (0%)
30. maj 2026949 kr4 kr (0%)
28. maj 2026953 kr42 kr (4%)
20. maj 2026995 kr3 kr (0%)
18. maj 2026998 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.007 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.016 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.025 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.034 kr33 kr (3%)
9. maj 20261.001 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret