Gå til hovedindhold

Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara

ArtdecoMascaraprimerEAN: 4019674200018
Pris fra 108 krtil 294 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Artdeco Lash Booster Mascara Base
-20%108 kr
Før 135 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artdeco Lash Booster Mascara Base billede

Produktinformation

Et produkt som plejer og beskytter dine vipper og giver dem længde og fylde. Kan også bruges alene til at pleje vipperne, når du sover. Velegnet til alle, specielt personer med følsomme øjne og kontaktlinser.

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Mascara
Artikel nr.: 35841
EAN: 4019674200018
Varenr.: 3099812
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Artdeco Lash Booster Volumizing Mascara Base 10ml
109 kr
Til butik
Artdeco Lash Booster Volumizing Mascara Base 10ml billede

Produktinformation

Mascaraens førsteklasses plejende balsam er beriget med mineraler og algeekstrakter. Den unikke formel dækker hver eneste vippe og efterlader den længere og fyldigere. Ekstrakter fra rødalger fugter, øger vippernes fleksibilitet og giver dem en silkeagtig glans. Stimulerende bio-energizers (en kombination af ekstrakter fra brune alger) får vipperne til at fremstå mere voluminøse ved at øge hårets tæthed. Parfumefri. Hudkompatibilitet dermatologisk godkendt. Klinisk godkendt.

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Makeup
Artikel nr.: C-AD-105-02
EAN: 4019674200018
Varenr.: 3164350
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Artdeco Lash Booster 10ml
-15%126 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artdeco Lash Booster 10ml billede

Produktinformation

Artdeco Lash Booster 10mlLash Booster Mascara Base är en vårdande mascaraprimer som är berikad med mineraler och algextrakt. Den unika formulan täcker varenda ögonfrans som upplevs längre och fylligare – perfekt för korta och tunna fransar! Rödalgextrakt återfuktar, förbättrar flexibiliteten och ger silkeslen glans medan brunalgextrakt gör att fransarna upplevs mer voluminösa. Vårdande mascaraprimer Berikad med vårdande mineraler och algextrakt Fransarna upplevs längre och fylligare Vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Mascara
EAN: 4019674200018
Varenr.: C28955
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Artdeco - Lash Booster Volumizing Mascara Base
139,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Artdeco Brow/Lash Booster 10 ml
141 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Artdeco Brow/Lash Gel Booster
149 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara
294 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK108 kr108 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5NordicFeel DK141 kr141 krKøb
6Lyko DK149 kr149 krKøb
7Spartoo DK294 kr332 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara

PriceData har fulgt prisen på Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara i 180 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 38% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kunstige øjnvipper Artdeco Volume Lash Booster Mascara de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026108 kr45 kr (71%)
29. maj 202663 kr45 kr (42%)
21. maj 2026108 kr45 kr (71%)
11. apr. 202663 kr26 kr (29%)
9. apr. 202689 kr7 kr (7%)
8. apr. 202696 kr13 kr (12%)
2. apr. 2026109 kr50 kr (85%)
1. apr. 202659 kr3 kr (5%)
31. mar. 202656 kr1 kr (2%)
29. mar. 202657 kr6 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret