Gå til hovedindhold

Solar Plus Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm)

Solar PlusEludstyrEAN: 7332811137402
Pris fra 15,73 krtil 19,18 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3,45 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympemuffesæt Mini, 5x1,5 - 4 mm2
15,73 kr
Til butik
Krympemuffesæt Mini, 5x1,5 - 4 mm2 billede

Produktinformation

Krympemuffesæt til samling af kunststofisolerede kabler. Hvert sæt består af 4 eller 5 indvendige krympeslanger til isolation af ledersamlingerne, samt 1 udvendig krympeslange til genetablering af yderkappen. Alle kapper er forsynet med udvendigt smeltela...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Krympemuffer
EAN: 7332811137402
Varenr.: 833337
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympemuffesæt Mini 5X1,5-4Mm2
16,31 kr
Til butik
Krympemuffesæt Mini 5X1,5-4Mm2 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 7332811137402
Varenr.: 8810594468177
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympemuffesæt mini 5x1,5-4mm2
17,5 kr
Til butik
Krympemuffesæt mini 5x1,5-4mm2 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: overgangsmuffe
EAN: 7332811137402
Varenr.: 0811102058
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Melbye - Krympemuffest mini, 5 x 1,5 til 4 mm
18,1 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm)
19,18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk15,73 kr15,73 krKøb
2Billigelogvvs.dk16,31 kr16,31 krKøb
3MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
4WATTOO.DK18,1 kr18,1 krKøb
5CS MEGASTORE DK19,18 kr58,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm)

PriceData har fulgt prisen på Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm) i 187 dage. Laveste pris i perioden er 15,13 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15,73 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Krympemuffesæt type 5X1,5-4 mm² mellemvægget (inderkrymp 6-2mm yderkrymp 22-6mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202615,73 kr
24. maj 202616,31 kr
12. maj 202615,73 kr
25. apr. 202616,31 kr
15. apr. 202616,11 kr
17. mar. 202615,9 kr
8. mar. 202615,73 kr
7. mar. 202615,9 kr
2. mar. 202615,73 kr
1. mar. 202615,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret