Gå til hovedindhold

No brand Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter

No brandBelysningEAN: 5710551254269
Pris fra 120 krtil 145 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter
120 kr
Til butik
Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter billede

Produktinformation

Krympeflex med brandhæmmende funktion Raychem krympeflex uden lim i gul/grøn kan krympe i størrelsesforholdet 2:1, når det opvarmes ved temperaturer over 90 grader. Krympningen kan anvendes i forbindelse med samling og organisering af kabler eller ved iso...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: yellow/green
Størrelse: 9.5/4.8 mm x 5 m
EAN: 5710551254269
Varenr.: 4211846774
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympeflex Gul/Grøn 9,5-4,8 mm, uden lim, 5M
120,63 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter
129 kr
Til butik
Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: El artikler
Farve: yellow/green
Størrelse: 9.5/4.8 mm x 5 m
EAN: 5710551254269
Varenr.: 4211846774
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim, Ø9,5/4,8 mm, gul/grøn - 5 meter
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim, Ø9,5/4,8 mm, 5 meter, gul/grøn
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl120 kr120 krKøb
2EL-GROSSISTEN120,63 kr120,63 krKøb
3LavprisVærktøj129 kr129 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter

PriceData har fulgt prisen på Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter i 166 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Krympeflex uden lim Ø9,5/4,8 mm i gul/grøn på 5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026120 kr
30. maj 2026120,63 kr
26. maj 2026120 kr
24. maj 2026120,63 kr1,37 kr (1%)
23. maj 2026122 kr1,37 kr (1%)
9. maj 2026120,63 kr2,37 kr (2%)
27. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026122 kr17 kr (12%)
23. apr. 2026139 kr17 kr (14%)
18. apr. 2026122 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret