Gå til hovedindhold

No brand Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter

No brandBelysningEAN: 5710551251947
Pris fra 94 krtil 129 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim Ø9,6/4,8 mm i klar på 5 meter
94 kr
Til butik
Krympeflex uden lim Ø9,6/4,8 mm i klar på 5 meter billede

Produktinformation

Krympeflex med brandhæmmende funktion Raychem krympeflex uden lim i klar kan krympe i størrelsesforholdet 2:1, når det opvarmes ved temperaturer over 90 grader. Krympningen kan anvendes i forbindelse med samling og organisering af kabler eller ved isoleri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: transparent
Størrelse: Ø9.6/4.8 mm, 5 m
EAN: 5710551251947
Varenr.: 4211251945
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim Ø9,6/4,8 mm i klar på 5 meter
100 kr
Til butik
Krympeflex uden lim Ø9,6/4,8 mm i klar på 5 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: El artikler
Farve: transparent
Størrelse: Ø9.6/4.8 mm, 5 m
EAN: 5710551251947
Varenr.: 4211251945
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter
109 kr
Til butik
Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter billede

Produktinformation

Brandhæmmende krympeflex uden lim Krympeflex uden lim krympes i forholdet 2:1 i forbindelse med isolering, trækaflastning, mærkning og samling af kabler. Krymper ved temperaturer over 90°C, og kan med sine brandhæmmende egenskaber modstå temperaturer på o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Forgreningsmateriel
Farve: transparent
Størrelse: Ø9.6/4.8 mm, 5 m
EAN: 5710551251947
Varenr.: 4211251945
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, 5 meter, transparent
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl94 kr94 krKøb
2LavprisVærktøj100 kr100 krKøb
3Greenline109 kr109 krKøb
4BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter

PriceData har fulgt prisen på Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Krympeflex uden lim, Ø9,6/4,8 mm, transparent - 5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202694 kr
30. maj 202694,5 kr
26. maj 202694 kr
24. maj 202694,5 kr3 kr (3%)
23. maj 202697,5 kr3 kr (3%)
7. maj 202694,5 kr3 kr (3%)
6. maj 202697,5 kr3 kr (3%)
23. apr. 202694,5 kr3 kr (3%)
22. apr. 202697,5 kr3 kr (3%)
19. apr. 202694,5 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret