Gå til hovedindhold

Solar Plus Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd

Solar PlusEludstyrEAN: 5703788003014
Pris fra 89 krtil 127,21 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 38,21 kr (30% besparelse)

Sammenlign priser på Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jorddse til montering over og under jord for 1/2" jordspyd
89 kr
Til butik
Jorddse til montering over og under jord for 1/2" jordspyd billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel Jordingsmateriel Jorddser
EAN: 5703788003014
Varenr.: 0821100383
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd
89 kr
Til butik
Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd billede

Produktinformation

Krympbar jorddåse for over og under jord. Beskrivelse: . Jorddåse til montering over og under jord med krympbar hætte, for kobber og galvaniserede jordspyd. Komplet jordledertilslutning bestående af klemme, vulkaniserende pakning og krympebar hætte univer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Jordspyd galvaniseret
EAN: 5703788003014
Varenr.: 34513
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Jorddåse 616 6 mm2 under jord
127,21 kr
Til butik
Jorddåse 616 6 mm2 under jord billede

Produktinformation

Jorddåsen 616 er designet til at beskytte og samle jordforbindelser under jorden. Med en kapacitet til 6 mm² kabler sikrer den en stabil og sikker jordforbindelse i installationer, hvor ledninger skal samles eller forlænges på en pålidelig måde under jord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Jordingsmaterialer
EAN: 5703788003014
Varenr.: 15110454477126

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK89 kr89 krKøb
2Elvvs.dk89 kr89 krKøb
3EL-NETSALG127,21 kr127,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd

PriceData har fulgt prisen på Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd i 147 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Krympbar jorddåse f/over/under jord til galv og kobber jordspyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. feb. 202689 kr10 kr (13%)
8. jan. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret