Gå til hovedindhold

Solar Plus Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.)

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151100818
Pris fra 4,7 krtil 484 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 479,3 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,74 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.7 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Samlemuffe krympbar gul 6,0
4,7 kr
Til butik
Samlemuffe krympbar gul 6,0 billede

Produktinformation

Krympbar samlemuffer. Efter presningen og opvarmning med en varmluftspistol krymper den ydre polyolefinkappe og det indre polyamidlim smelter. Derved skabes en vandtæt forbindelse. Godkendelse i henhold til UL E44245

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: isoleret pressemuffe
Farve: gul
EAN: 5705151100818
Varenr.: 0821102815
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Samlemuffe Krympbar Gul 6,0
5,43 kr
Til butik
Samlemuffe Krympbar Gul 6,0 billede

Produktinformation

Krympbar samlemuffer. Efter presningen og opvarmning med en varmluftspistol krymper den ydre polyolefinkappe og det indre polyamidlim smelter, derved skabes en vandtæt forbindelse. Godkendelse i henhold til UL E44245

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0821101230 - 9911004976
EAN: 5705151100818
Varenr.: 138136
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SAMLEMUFFE KRYMPBAR GUL 6,0
6,5 kr
Til butik
SAMLEMUFFE KRYMPBAR GUL 6,0 billede

Produktinformation

Krympbar samlemuffer. Efter presningen og opvarmning med en varmluftspistol krymper den ydre polyolefinkappe og det indre polyamidlim smelter. Derved skabes en vandtæt forbindelse. Godkendelse i henhold til UL E44245

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5705151100818
Varenr.: 15842435170639
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.)
442 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Samlemuffe Krympbar Gul 6,0
447,92 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pressemuffe m. krymp, 2,63 til 6,64 mm (gul) - 100 stk
484 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt4,7 kr4,7 krKøb
2Elvvs.dk5,43 kr5,43 krKøb
3EL-GROSSISTEN6,5 kr6,5 krKøb
4CS MEGASTORE DK442 kr481 krKøb
5Billigelogvvs.dk447,92 kr447,92 krKøb
6WATTOO.DK484 kr484 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 3,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 4,7 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Samlemuffe krympbar gul fra 2,63mm² til 6,64mm², Kan anvendes til klasse 5 kabel. - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20264,7 kr
18. apr. 20265,18 kr
4. apr. 20264,7 kr
3. apr. 20265,18 kr
29. mar. 20264,7 kr
27. mar. 20265,18 kr
21. mar. 20264,7 kr
11. mar. 20263,74 kr1,44 kr (28%)
10. mar. 20265,18 kr1,44 kr (39%)
6. mar. 20263,74 kr1,44 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret