Gå til hovedindhold

Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker

BloomingvilleKrusEAN: 5711173227372
Pris fra 191,13 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 277,87 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.13 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Molly Krus, Blå, Stentøj
191,13 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Molly Krus, Blå, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krus & Kopper
Farve: 1
Artikel nr.: 82045642
EAN: 5711173227372
Varenr.: 25072994
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Molly Krus Med Hank - Blå - Stentøj Keramik - 3 Stk
-9%309,95 kr
Før 339,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker
329 kr
Til butik
Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker billede

Produktinformation

Bloomingville præsenterer det charmerende Molly kruset, der er en del af den elskede Molly serie. Dette krus er fremstillet i robust stentøj og prydes af et smukt, håndlavet blåt blomstermønster, der sikrer, at hvert enkelt krus har sit eget unikke touch.

Produktspecifikationer

Kategori: Krus
Farve: Blå
EAN: 5711173227372
Varenr.: 26480
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Molly Krus, Blå, Stentøj, D9,5xH9,5 cm, Set of 3
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK191,13 kr230,13 krKøb
2Gucca.dk309,95 kr309,95 krKøb
3Likehome.dk329 kr329 krKøb
4Rikki Tikki Shop469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker

PriceData har fulgt prisen på Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 191,13 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 191,13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Krus Bloomingville Molly i stentøj, 400 ml, håndmalet blomstermønster, mikroovn- og opvaskemaskinesikker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026191,13 kr116,87 kr (38%)
18. maj 2026308 kr1 kr (0%)
16. maj 2026309 kr1 kr (0%)
15. maj 2026308 kr1 kr (0%)
14. maj 2026309 kr1 kr (0%)
7. maj 2026308 kr1 kr (0%)
4. maj 2026309 kr1 kr (0%)
3. maj 2026308 kr1 kr (0%)
1. maj 2026309 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026308 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret