Gå til hovedindhold

Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv

BloomingvilleKrusEAN: 5711173240616
Pris fra 55,13 krtil 114 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58,87 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.13 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Bea Krus, Natur, Stentøj
55,13 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Bea Krus, Natur, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krus & Kopper
Farve: 1
Artikel nr.: 82047396
EAN: 5711173240616
Varenr.: 24929752
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea krus 40 cl Natur
-46%74 kr
Før 138 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bea Krus, Natur, Stentøj
79 kr
Til butik
Bea Krus, Natur, Stentøj billede

Produktinformation

Bea krus i stentøj - sæt med 6 stk OBS: Dette produkt er fremstillet i stentøj med crackle glasur og hånddekoreret finish. Variationer i farve, mønster og struktur forekommer naturligt og gør hvert krus unikt. Bea krusene fra Bloomingville er et elegant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Höstrea
EAN: 5711173240616
Varenr.: 1491575
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv
95 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Krus "Bea" creme m/ grene - Bloomingville
99 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Krus, Natur, Stentøj, D10xH10,5 cm
-18%114 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55,13 kr94,13 krKøb
2KitchenTime DK74 kr123 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør79 kr79 krKøb
4Likehome.dk95 kr95 krKøb
5Mostersskur.dk99 kr99 krKøb
6Rikki Tikki Shop114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv

PriceData har fulgt prisen på Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 55,13 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 87,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 55,13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Krus Bloomingville Bea håndlavet i naturfarvet stentøj 400 ml med unikt blomstermotiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202655,13 kr18,87 kr (25%)
7. maj 202674 kr5 kr (6%)
6. maj 202679 kr5 kr (7%)
3. maj 202674 kr5 kr (6%)
2. maj 202679 kr5 kr (7%)
26. apr. 202674 kr5 kr (6%)
25. apr. 202679 kr5 kr (7%)
13. apr. 202674 kr5 kr (6%)
11. apr. 202679 kr5 kr (7%)
18. feb. 202674 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret