Gå til hovedindhold

MG9 Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk.

MG9EludstyrEAN: 4004950120630
Pris fra 5,29 krtil 33,9 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28,61 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5,23 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.29 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kronemuffe Porc. 2P 4Q M/Hul
5,29 kr
Til butik
Kronemuffe Porc. 2P 4Q M/Hul billede

Produktinformation

Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² (VDE 2,5mm²) m/montagehul HxBxD: 15x21x18 Søgetermer: 5421510022 - 112-12221200-00 - 5421510022 - 4004950120630

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 4004950120630
Varenr.: 8014578975042
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kronemuffe porc. 2p 4q m/hul
5,49 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kronemuffe, porceln, 2P, 4mm, m/montagehul
6,3 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk.
33,9 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
33,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk5,29 kr5,29 krKøb
2MaintainIt5,49 kr5,49 krKøb
3WATTOO.DK6,3 kr6,3 krKøb
4EL-GROSSISTEN33,9 kr33,9 krKøb
5EL-NETSALG33,9 kr33,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk.

PriceData har fulgt prisen på Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 5,2 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 33,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7 kr.

Den nuværende pris på 5,29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kronemuffe porcelæn 2P 4mm² m. montagehul - 1 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20265,29 kr
20. maj 20265,49 kr
9. maj 20266,3 kr1,01 kr (19%)
26. apr. 20265,29 kr
16. apr. 20265,23 kr
14. apr. 20265,41 kr
1. apr. 20266,2 kr27,7 kr (82%)
31. mar. 202633,9 kr27,7 kr (447%)
26. mar. 20266,2 kr
21. mar. 20265,23 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret