Gå til hovedindhold

MG9 Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0

MG9EludstyrEAN: 4004950121637
Pris fra 26,31 krtil 30,33 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,02 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,99 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.31 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kronemuffe Porc.3P 16Q M/Hul
26,31 kr
Til butik
Kronemuffe Porc.3P 16Q M/Hul billede

Produktinformation

Kronemuffe porcelæn 3P 16mm² (VDE 10mm²) m/montagehul HxBxD: 23,0x50,0x30,0 Søgetermer: 5421510080 - 112-12521300-00 - 5421510080 - 4004950121637

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 4004950121637
Varenr.: 8014579138882
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kronemuffe porc.3p 16q m/hul
27,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0
30,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk26,31 kr26,31 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK30,33 kr69,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0

PriceData har fulgt prisen på Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 25,89 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 26,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Kronemuffe porcelæn 3P 16 mm² (VDE 10 mm²) m/montagehul hxbxd: 23,0x50,0x30,0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202626,31 kr1,19 kr (4%)
2. jun. 202627,5 kr1,19 kr (5%)
1. jun. 202626,31 kr1,19 kr (4%)
31. maj 202627,5 kr1,19 kr (5%)
20. maj 202626,31 kr1,19 kr (4%)
19. maj 202627,5 kr1,19 kr (5%)
25. apr. 202626,31 kr
14. apr. 202625,99 kr1,51 kr (5%)
13. apr. 202627,5 kr1,51 kr (6%)
21. mar. 202625,99 kr1,51 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret