Gå til hovedindhold

Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom

KrissMøblerEAN: 5704362901252
Pris fra 1.426 krtil 1.522 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1426 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom
1.426 kr
Til butik
Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom billede

Produktinformation

KRISS 4K2 Manuel, 1/2 vinkelløbende ventilsæt i firkantet design med manuel regulering, forkromet.4K2 ventilsættet er designet til tørrere i firkantet design. Passer perfekt til Manisa, Upper og Zenit.Ventilsættet er inkl. runde 1/2 tilslutningsrør og ros...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704362901252
Varenr.: 788377
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kriss 4-K2 vinkelløbende ventilsæt i krom
1.427 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kriss 4-K2 vinkelløbende ventil, krom
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kriss 4-K2 vinkelløbende ventil, krom billede

Produktinformation

Kriss 4-K2 vinkelløbende ventilsæt Kriss 4-k2 vinkelløbende ventilsæt der er med manuel regulering og komplet med 1/2" muffe tilslutningrør og rosetter. En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret meget er et manuelt ventilsæt, der når man tænd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kriss
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: chrome
EAN: 5704362901252
Varenr.: 330886514
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kriss 4-K2 Ventilsæt vinkel, Krom
1.522 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.426 kr1.426 krKøb
2LavprisVVS1.427 kr1.427 krKøb
3CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
4BilligVVS DK1.522 kr1.522 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom

PriceData har fulgt prisen på Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.410 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.472 kr.

Den nuværende pris på 1.426 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Kriss 4K2 ventilsæt 1/2´´, vinkelløbende, manuelt. Inkl. 1/2´´ tilslutningsrør & rosetter. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.426 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.427 kr32 kr (2%)
25. maj 20261.459 kr63 kr (4%)
24. maj 20261.522 kr63 kr (4%)
22. maj 20261.459 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.460 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.459 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.460 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.459 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.460 kr62 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret