Gå til hovedindhold

Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger

KärcherVand- og støvsugereEAN: 4054278242064
Pris fra 959 krtil 1.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 670 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 874 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger
959 kr
Til butik
Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger billede

Produktinformation

Nem opsamling af aske. Den holdebare AD 4 Premium aske- og tør støvsuger med en 17 L metalbeholder, filterrengøring og energiklasse A+ (skala fra A+++ til D)

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: 1.629-731.0
EAN: 4054278242064
Varenr.: 2620654
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Kärcher AD 4 Premium Fireplace Støvsuger
1.002 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karcher AD 4 Premium Askestøvsuger
1.037 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Askestøvsuger Kärcher AD 4 Premium 17 l - sort/gul
-9%1.049 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Askestøvsuger Kärcher AD 4 Premium 17 l - sort/gul
-9%1.069 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher Kärcher AD 4 Premium Fireplace Støvsuger
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK959 kr998 krKøb
2CompuMail DK1.002 kr1.002 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.037 kr1.037 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.258 krKøb
6Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger

PriceData har fulgt prisen på Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger i 177 dage. Laveste pris i perioden er 874 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.052 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 970 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Kärcher Støvsuger AD 4 Premium Aske- og tørstøvsuger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026959 kr8 kr (1%)
9. maj 2026951 kr8 kr (1%)
11. apr. 2026959 kr20 kr (2%)
9. apr. 2026939 kr18 kr (2%)
1. apr. 2026957 kr83 kr (9%)
25. mar. 2026874 kr75 kr (8%)
20. mar. 2026949 kr19 kr (2%)
18. mar. 2026930 kr77 kr (8%)
17. mar. 20261.007 kr11 kr (1%)
6. mar. 2026996 kr42 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret