Gå til hovedindhold

Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm

KärcherDykpumperEAN: 4054278952031
Pris fra 1.058 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.038 kr 28. maj

Sammenlign priser på Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1058 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR undervandspumpe 750 W 22000 l/t 7 m
1.058 kr
Til butik
Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR undervandspumpe 750 W 22000 l/t 7 m billede

Produktinformation

Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR. Produktfarve: Sort, Rustfrit stål, Gul, Husmateriale: Rustfrit stål, Ledningslængde: 10 m. Pumpekapacitet: 22000 l/t, Immersion, dybde (maks.): 7 m, Overskydende vand niveau: 3,5 cm. Strøm: 750 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 Hz. Bredde: 293 mm, Dybde: 238 mm, Højde: 354 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.645-851.0
EAN: 4054278952031
Varenr.: 1001652976
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm
1.079 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Dykpumpe SP 22.000 Dirt Level Sensor - Beskidt vand
1.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher SP 22.000 Dirt Level Sensor dykpumpe - 750 W, 22.000 l/t, 7 m
-26%1.249 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher SP 22.000 Dirt Level Sensor dykpumpe - 750 W, 22.000 l/t, 7 m
-26%1.269 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.058 kr1.058 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.079 kr1.079 krKøb
3Proshop DK1.079 kr1.079 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm i 85 dage. Laveste pris i perioden er 1.038 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.066 kr.

Den nuværende pris på 1.058 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kärcher SP 22.000 DIRT LEVEL SENSOR, Sort, Rustfrit stål, Gul, Rustfrit stål, 10 m, 22.000 l/t, 7 m, 3,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.058 kr20 kr (2%)
28. maj 20261.038 kr20 kr (2%)
17. maj 20261.058 kr20 kr (2%)
12. maj 20261.038 kr41 kr (4%)
25. apr. 20261.079 kr21 kr (2%)
22. apr. 20261.058 kr47 kr (4%)
18. apr. 20261.105 kr6 kr (1%)
10. apr. 20261.099 kr47 kr (4%)
29. mar. 20261.052 kr27 kr (3%)
9. mar. 20261.079 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret