Gå til hovedindhold

Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader

KärcherLøvblæsereEAN: 4054278856452
Pris fra 1.094 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.021 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1094 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SE 3-18 COMPACT Støvsuger
1.094 kr
Til butik
Kärcher SE 3-18 COMPACT Støvsuger billede

Produktinformation

Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.081-500.0
EAN: 4054278856452
Varenr.: 1000929657
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader
1.115 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Tæpperenser SE 3-18 Compact
1.143 kr
Til butik
Kärcher Tæpperenser SE 3-18 Compact billede

Produktinformation

Fiberdyb rengøring med maksimal bevægelsesfrihed: SE 3-18 Compact sprøjteekstraktionsrenseren rengør tekstiloverflader grundigt og uden rester. Takket være det kompakte design er apparatet ikke kun praktisk, men kan også bruges, når der ikke er en stikkontakt i nærheden, takket være det 18 V Kärcher Battery Power-batteri (ikke inkluderet i leveringsomfanget). Dette gør det muligt at rengøre køretøjets indre på kun 12 til 24 minutter. Du fjerner således snavs fra bilsæder, gulvmåtter og bagagerum samt havemøbler og polstring på et øjeblik - lige så kraftigt som med vores sprøjteekstraktionsrensere med ledning. Den lange og fleksible sugeslange med en indvendig slange til rengøringsmiddel garanterer også stor bekvemmelighed og fleksibilitet, selv på svært tilgængelige steder. Selv efter rengøringen vil spray-ekstraktionsrenseren imponere dig med sin hygiejniske skyllefunktion, som fjerner snavs fra apparatet og slangen og dermed forhindrer bakterier og lugtdannelse. Helt i overensstemmelse med mottoet "rent køretøj, rent rengøringsapparat".

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Taepperenser
Artikel nr.: 1.081-500.0
EAN: 4054278856452
Varenr.: 3149630
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulvstøvsuger Kärcher SE 3-18 Compact - beholder, uden pose (uden batteri/oplader)
-9%1.249 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulvstøvsuger Kärcher SE 3-18 Compact - beholder, uden pose (uden batteri/oplader)
-9%1.269 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SE 3-18 COMPACT Støvsuger
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.094 kr1.094 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.115 kr1.115 krKøb
3Proshop DK1.143 kr1.143 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
6Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.021 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.132 kr.

Den nuværende pris på 1.094 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Kärcher SE 3-18 COMPACT - Støvsuger - beholder - uden pose - intet batteri, ingen oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.094 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.102 kr25 kr (2%)
12. maj 20261.127 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.135 kr33 kr (3%)
8. maj 20261.102 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.094 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.102 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.094 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.102 kr8 kr (1%)
30. apr. 20261.094 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret