Gå til hovedindhold

Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid

KärcherEAN: 4066529172433
Pris fra 994 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 866 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 994 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SE 2 Spot Beholder vakuum Dry 450 W Poseløs
994 kr
Til butik
Kärcher SE 2 Spot Beholder vakuum Dry 450 W Poseløs billede

Produktinformation

Kärcher SE 2 Spot. Maksimal indgangseffekt: 450 W. Type: Beholder vakuum, Rengøringstype: Dry, Støvbeholder type: Poseløs, Produktfarve: Sort, Grå, Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.081-410.0
EAN: 4066529172433
Varenr.: 1003638094
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid
1.122 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Tæpperenser SE 2 Spot carpet cleaning machine
1.122 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher SE 2 Spot - håndholdt tæpperenser, sort/grå/hvid
1.159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher SE 2 Spot - håndholdt tæpperenser, sort/grå/hvid
1.179 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher SE 2 Spot Beholder vakuum Dry 450 W Poseløs
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK994 kr994 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.122 kr1.122 krKøb
3Proshop DK1.122 kr1.122 krKøb
4Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
5Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb
6Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.099 kr.

Den nuværende pris på 994 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Kärcher SE 2 Spot, Håndholdt, Gulvtæppe, Polstring, 1,5 L, 0,8 L, 450 W, Sort, Grå, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026994 kr128 kr (11%)
29. maj 20261.122 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.119 kr144 kr (15%)
25. maj 2026975 kr2 kr (0%)
23. maj 2026977 kr1 kr (0%)
22. maj 2026978 kr1 kr (0%)
18. maj 2026977 kr2 kr (0%)
14. maj 2026975 kr19 kr (2%)
26. apr. 2026994 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026995 kr109 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret