Gå til hovedindhold

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m

KärcherEAN: 4054278991542
Pris fra 2.274 krtil 2.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2274 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher SC 4 EasyFix IRON Sort
2.274 kr
Til butik
Kärcher SC 4 EasyFix IRON Sort billede

Produktinformation

Kärcher SC 4 EasyFix IRON. Type: Cylinderdamp rengøringsmiddel, Kapacitet: 0,8 L, Produktfarve: Sort, Hvid. Strøm: 2000 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 Hz. Damptryk: 3,5 bar, Rengøring af overflader: Glas, Hårdt gulv, Klar tid: 4 min.. Vægt: 4,1 kg, Bredde: 251 mm, Dybde: 380 mm. Inkluderet børstetype: Rund rengøringsbørste, Type af medfølgende dyse: Hånddyse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.512-631.0
EAN: 4054278991542
Varenr.: 1001831197
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m
2.285 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Damprenser SC 4 EasyFix Damprenser m. strygejern
2.307 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dampsrenser - Kärcher SC 4 EasyFix Iron, 0,8 l, 2.000 W, sort/hvid
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dampsrenser - Kärcher SC 4 EasyFix Iron, 0,8 l, 2.000 W, sort/hvid
2.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.274 kr2.274 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.285 kr2.285 krKøb
3Proshop DK2.307 kr2.307 krKøb
4Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
5Vivas DK2.819 kr2.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m

PriceData har fulgt prisen på Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.274 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 2.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.294 kr.

Den nuværende pris på 2.274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Cylinderdamp rengøringsmiddel, 0,8 L, Sort, Hvid, 50 cm, 100 cm, 4 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20262.274 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.285 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.296 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.293 kr3 kr (0%)
17. apr. 20262.296 kr2 kr (0%)
29. mar. 20262.294 kr11 kr (0%)
26. mar. 20262.305 kr9 kr (0%)
20. mar. 20262.296 kr11 kr (0%)
19. mar. 20262.307 kr11 kr (0%)
14. mar. 20262.296 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret