Gå til hovedindhold

Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm

KärcherRedskaberEAN: 4054278505510
Pris fra 1.255 krtil 2.089 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 834 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1255 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher PCL 4 Terassenreiniger Gulvpoleringsmiddel 800 rpm Sort, Gul
1.255 kr
Til butik
Kärcher PCL 4 Terassenreiniger Gulvpoleringsmiddel 800 rpm Sort, Gul billede

Produktinformation

Kärcher PCL 4 Terassenreiniger. Produkttype: Gulvpoleringsmiddel, Produktfarve: Sort, Gul, Motor hastighed: 800 rpm. Strøm: 600 W. Bredde: 307 mm, Dybde: 350 mm, Højde: 1281 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.644-000.0
EAN: 4054278505510
Varenr.: 993848289
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher PCL 4 Patio Cleaner
1.296 kr
Til butik
Kärcher PCL 4 Patio Cleaner billede

Produktinformation

Den elektriske Terrassevasker PCL 4 gør det muligt at fjerne selv fastgroet snavs fra forskellige udvendige overflader let, grundigt og usædvanligt jævnt. Du skal blot forbinde PCL 4 Terrassevasker til en haveslange og begynde at rengøre. Kombinationen af to roterende og udskiftelige rullebørster og evnen til at regulere vandstrømmen sikrer, at snavs både løsnes og fjernes samtidigt. Det betyder, at terrasser kan rengøres grundigt på kun et øjeblik - og uden at bruge mere vand end nødvendigt til rengøringsopgaven. Rullerne er designet til at sikre, at to brædder kan rengøres helt ud til kanten på samme tid , hvilket også sparer tid. Takket være de nemt udskiftelige rullebørster kan dette produkt ikke kun bruges til træ- og WPC-overflader, men også til grundig og skånsom rengøring af alle stenflader omkring hjemmet. Udstyr: To rullebørster til træoverflader To dyser Ventil til styring af vandmængde Opbevaringsposition Ergonomisk håndtag og godt greb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 1.644-000.0
EAN: 4054278505510
Varenr.: 2807824
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm
1.321 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher PCL 4 terrasse-renser - gulvrenser 800 o/min, sort/gul
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher PCL 4 terrasse-renser - gulvrenser 800 o/min, sort/gul
1.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher PCL 4 Terassenreiniger Gulvpoleringsmiddel 800 rpm Sort, Gul
1.549 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kärcher elektrisk terrassebørste PCL 4
1.550 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher PCL4 Terassborste T-Cleaner 2
-6%1.827 kr
Før 1.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PCL4 terrassebørste T-Cleaner 2 i 1
-13%2.089 kr
Før 2.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.255 kr1.255 krKøb
2Proshop DK1.296 kr1.296 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.321 kr1.321 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb
7Komplett DK1.550 kr1.550 krKøb
8Teknikproffset DK1.827 kr1.896 krKøb
9Estore DK2.089 kr2.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 996 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.157 kr.

Den nuværende pris på 1.255 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kärcher PCL 4 Terassenreiniger, Gulvpoleringsmiddel, Sort, Gul, 800 rpm, Metal, Plast, 600 W, 307 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20261.255 kr41 kr (3%)
17. apr. 20261.296 kr8 kr (1%)
11. apr. 20261.288 kr189 kr (17%)
1. mar. 20261.099 kr30 kr (3%)
24. jan. 20261.069 kr29 kr (3%)
1. jan. 20261.098 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret