Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri

Bosch PRORedskaberEAN: 4059952525419
Pris fra 3.137 krtil 4.227 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.090 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3137 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri
3.137 kr
Til butik
Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri billede

Produktinformation

Bosch GSR Professional 18V-110 C - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders 13 mm - 110 N·m - 2 batterier - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019G010A
EAN: 4059952525419
Varenr.: 998965473
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Skruemaskine Gsr 18V-110c 2x4a Pc L-boxx - 06019G010A
3.499 kr
Til butik
Bosch Skruemaskine Gsr 18V-110c 2x4a Pc L-boxx - 06019G010A billede

Produktinformation

Bosch Skruemaskine Gsr 18V-110c 2x4a Pc L-boxx - 06019G010AGSR 18V-110 C Professional er en ekstremt kraftig og robust batteridrevet bore-/skruemaskine med kulfri motor i Boschs 18 V-serie. Maksimummomentet på 110 Nm og den kulfri motor gør værktøjet ekstremt stærkt. Borepatronen helt i metal gør bore-/skruemaskinen meget robust og i stand til at klare selv de mest krævende opgaver på byggepladsen. Desuden er den udstyret med Bluetooth Connectivity-funktion, så du kan oprette forbindelse mell...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06019G010A
EAN: 4059952525419
Varenr.: 7440530
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSR 18V-110 C Professional (2x4.0Ah)
4.227 kr
Til butik
Bosch Professional GSR 18V-110 C Professional (2x4.0Ah) billede

Produktinformation

GSR 18V-110 C Professional er en ekstremt kraftig og robust batteridrevet bore-/skruemaskine med kulfri motor i Boschs 18 V-serie. Maksimummomentet på 110 Nm og den kulfri motor gør værktøjet ekstremt stærkt. Borepatronen helt i metal gør bore-/skruemaskinen meget robust og i stand til at klare selv de mest krævende opgaver på byggepladsen. Desuden er den udstyret med Bluetooth Connectivity-funktion, så du kan oprette forbindelse mellem din smartphone og værktøjet og dermed få flere kontrolmuligheder. Værktøjet er beregnet til boring i træ med en maksimal diameter på 82 mm, i stål op til 13 mm og skrueopgaver med en skruediameter op til 12 mm. Det er kompatibelt med alle Bosch Professional 18 V-batterier og -ladere (Flexible Power System). GSR 18V-110 C Professional har også 2 gear, Autolock, KickBack Control, Electronic Motor Protection, greb, Li-ion og præcisionsborepatron.

Produktspecifikationer

Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 06019G010A
EAN: 4059952525419
Varenr.: 2841024

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.137 kr3.137 krKøb
2Homeshop DK3.499 kr3.499 krKøb
3Proshop DK4.227 kr4.227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.847 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 3.848 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.457 kr.

Den nuværende pris på 3.137 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Bosch GSR 18V-110 C Professional Bore-/skruemaskine inkl. Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.137 kr362 kr (10%)
26. apr. 20263.499 kr360 kr (11%)
25. apr. 20263.139 kr360 kr (10%)
18. apr. 20263.499 kr317 kr (10%)
15. apr. 20263.182 kr3 kr (0%)
13. apr. 20263.179 kr320 kr (9%)
16. mar. 20263.499 kr349 kr (9%)
13. mar. 20263.848 kr178 kr (5%)
11. mar. 20263.670 kr239 kr (7%)
8. mar. 20263.431 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret