Gå til hovedindhold

Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri

KärcherVand- og støvsugereEAN: 4054278989501
Pris fra 338 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher CVH 2 Støvsuger Sort
338 kr
Til butik
Kärcher CVH 2 Støvsuger Sort billede

Produktinformation

Kärcher CVH 2. Rengøringstype: Dry, Vakuum luftfiltrering: HEPA, Støjniveau: 78 dB. Støvbeholder type: Poseløs, Produktfarve: Sort, Hvid. Strømkilde: Batteri, Kørselstid: 20 min., Batterispænding: 7,2 V. Vægt: 1,6 kg, Bredde: 76 mm, Dybde: 75 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.198-330.0
EAN: 4054278989501
Varenr.: 1001831185
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher CVH 2 handheld vacuum
341 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri
366 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndstøvsuger Kärcher CVH 2 - poseløs, hvid/sort
-6%439 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher CVH 2 Støvsuger Sort
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndstøvsuger Kärcher CVH 2 - poseløs, hvid/sort
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK338 kr338 krKøb
2Proshop DK341 kr380 krKøb
3CS MEGASTORE DK366 kr405 krKøb
4Boligcenter DK439 kr439 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb
6Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri

PriceData har fulgt prisen på Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri i 180 dage. Laveste pris i perioden er 316 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Kärcher CVH 2, Dry, HEPA, 78 dB, Poseløs, Sort, Hvid, Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026338 kr3 kr (1%)
30. maj 2026341 kr31 kr (8%)
29. maj 2026372 kr1 kr (0%)
28. maj 2026373 kr1 kr (0%)
24. maj 2026372 kr2 kr (1%)
22. maj 2026370 kr18 kr (5%)
20. maj 2026352 kr20 kr (5%)
15. maj 2026372 kr2 kr (1%)
14. maj 2026370 kr8 kr (2%)
9. maj 2026378 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret