Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm

KarcherEAN: 4066529180957
Pris fra 145 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 22. maj

Sammenlign priser på Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher 2.863-385.0 Roller mop Handheld vacuum
145 kr
Til butik
Kärcher 2.863-385.0 Roller mop Handheld vacuum billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.863-385.0
EAN: 4066529180957
Varenr.: 1004097339
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm
175 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher 2.863-385.0 rullesvaber til håndstøvsuger - gul/hvid
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kärcher 2.863-385.0 rullesvaber til håndstøvsuger - gul/hvid billede

Produktinformation

Effektiv rullesvaber til din håndstøvsugerGør rengøringen nemmere med Kärcher 2.863-385.0 - en praktisk rullesvaber designet til kompatible Kärcher håndstøvsugere. Den gul-hvide rulle sikrer jævn optagelse af snavs og støv på hårde overflader, så du hurtigt får et pænt resultat i hverdagen.Til dig der vil have hurtig og ren gulvrengøringRullen er skabt til brugere, der vil have en pålidelig reservedel til deres Kärcher-løsning. Den er nem at udskifte og egner sig til daglig rengøring i hjemmet, på kontoret eller i værkstedet.Produkttype: RullesvaberKompatibilitet: Kärcher håndstøvsugerFarve: Gul og hvidHøjde: 20,0 cmPakkens mål (H × B × D): 5,7 × 5,7 × 25,0 cmPakkens vægt: 0,300 kgAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 0.25g
EAN: 4066529180957
Varenr.: 2098196
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher 2.863-385.0 rullesvaber til håndstøvsuger - gul/hvid
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK145 kr145 krKøb
2CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm

PriceData har fulgt prisen på Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm i 75 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kärcher 2.863-385.0, Rullemoppe, Håndstøvsuger, Hvid, Gul, Kärcher, FCV 4, 200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026145 kr1 kr (1%)
22. maj 2026144 kr1 kr (1%)
8. maj 2026145 kr1 kr (1%)
7. maj 2026144 kr1 kr (1%)
4. maj 2026145 kr1 kr (1%)
2. maj 2026144 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026145 kr8 kr (5%)
21. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026153 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret