Gå til hovedindhold

Kérastase Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende

KérastaseShampooEAN: 3474630539563
Pris fra 281,35 krtil 446,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 164,9 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189,74 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281.35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo 500 ml
-33%281,35 kr
Før 417 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Kérastase Resistance Bain Force Architecte er en fantastisk **reparerende og genopbyggende** shampoo, og er specielt udviklet til et meget skadet og ødelagt hår. Der er mange grunde til, at et hår bliver skadet, blandt andet på grund af kemiske behandling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
EAN: 3474630539563
Varenr.: 44636
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo 500ml
323 kr
Til butik
Kérastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo 500ml billede

Produktinformation

Bain Force Architecte er en genopbyggende shampoo, der er velegnet til meget beskadiget hår og spaltede spidser. Shampooen styrker håret fuldstændigt fra rødderne og styrker hårfibrene dag for dag. Håret genvinder sin vitalitet og smidighed, så håret både ser og føles friskt og blødt..

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Shampoo
Artikel nr.: E0762307
EAN: 3474630539563
Varenr.: 3070352
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Resistance Bain Force Architecte (500ml)
-21%330 kr
Før 417 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kérastase Resistance Bain Force Architecte (500ml) billede

Produktinformation

Kérastase Bain Force Architecte er en shampoo til svækket og beskadiget hår. Den er egnet til daglig brug, og den genopbygger hårets fibre og beskytter det mod fremtidige skader.- Forstærker hårfiberen dag for dag - Genopbygger og styrker hårfibrene - Fibrene revitaliseres - Fibrene bliver glatte og skinnende - Håret bliver stærkt og blødt at røre ved - Spændstige hårfibre - Brudbekæmpende virknin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Shampoo
Vægt: 566g
Artikel nr.: E0762306
EAN: 3474630539563
Varenr.: B052031
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende
337 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo 500 ml
417 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Resistance Bain Duo Shampoo 500 ml + Conditioner 200 ml - 700 ml
-25%446,25 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk281,35 kr281,35 krKøb
2Cocopanda DK323 kr323 krKøb
3Bangerhead DK330 kr330 krKøb
4CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
5Lyko DK417 kr417 krKøb
6NordicFeel DK446,25 kr446,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende

PriceData har fulgt prisen på Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189,74 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 281,35 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml, Kvinder, Ikke-professionel, Shampo, Skrøbeligt hår, Beskadiget hår, 500 ml, Glans, Glattende, Styrkende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026281,35 kr31,4 kr (10%)
31. maj 2026312,75 kr10,25 kr (3%)
30. maj 2026323 kr41,56 kr (15%)
29. maj 2026281,44 kr
28. maj 2026281,51 kr33,49 kr (11%)
26. maj 2026315 kr33,67 kr (12%)
25. maj 2026281,33 kr
23. maj 2026281,43 kr58,57 kr (17%)
22. maj 2026340 kr57,39 kr (20%)
19. maj 2026282,61 kr3,34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret