Gå til hovedindhold

Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml)

KérastaseHårplejeEAN: 3474637196646
Pris fra 392,25 krtil 523 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 130,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 340 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 392.25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur Hair Mask 200 ml
-25%392,25 kr
Før 523 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur Hair Mask 200 ml billede

Produktinformation

Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask er en reparerende hårmaske, der passer til alt slags skadet hår. Denne rige hårmaske trænger ind i hårstrået, hvor den genopbygger den indre styrke, hvilket gør håret stærkere og modvirker at håret kn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kerastase
EAN: 3474637196646
Varenr.: 109763
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kérastase Premiere Repair Filler Mask
395 kr
Til butik
Kérastase Premiere Repair Filler Mask billede

Produktinformation

Hårmaske giver intensiv reparation til beskadiget hår med en rig formel, der trænger dybt ind, fjerner ophobning af kalkaflejringer og hjælper med at reducere knæk for glattere, mere skinnende resultater.Kérastase Premiere Repair Filler Mask er designet t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Haarpleje
EAN: 3474637196646
Varenr.: 3450973
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml)
-20%418 kr
Før 523 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) billede

Produktinformation

Masque Filler Réparateur fra Kérastase er en reparerende hårindpakning, der forebygger hårbrud, fugter og styrker alle typer skadet hår. Premières Anti-breakage Filler er en næringsrig indpakning, der reparerer og genopbygger den indre styrke i overbehandlet hår og forhindrer nye hårstrå i at knække af. Den trænger ind i håret og giver ekstra pleje for at hjælpe håret med at komme sig maksimalt, især efter kemisk behandling. Hårets overflade føles glattere, stærkere og ser smukkere ud. * Reparerer og genopbygger hårets indre styrke. * Fremmer hårets restitution efter behandlinger. * Forhindrer, at håret knækker. * 95% stærkere hår * 97% stærkere indre struktur**, når den bruges sammen med Masque, Concentrate og Bain. * For hår, der ser ud og føles stærkt, smukt og sundt. * 53% mere skinnende hår** * 86% glattere og mere fugtet hår *Instrumental test af Masque Première **Instrumental test efter 6 anvendelser af Concentré + Bain + Masque Premiè...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kérastase
Kategori: Maske
Vægt: 272g
Artikel nr.: E4113500
EAN: 3474637196646
Varenr.: B090409
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask 200 ml
445 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Kérastase Première Masque Filler Réparateur - 200 ml
453 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kerastase Premiere Repair Filler Mask 200 ml
472 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask 200 ml
523 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk392,25 kr392,25 krKøb
2Proshop.dk395 kr395 krKøb
3Bangerhead DK418 kr418 krKøb
4Cocopanda DK445 kr445 krKøb
5NordicFeel DK453 kr453 krKøb
6Teknikproffset DK472 kr521 krKøb
7Lyko DK523 kr523 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml)

PriceData har fulgt prisen på Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 327 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 392,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Kérastase Première Masque Filler Réparateur Hair Mask (200 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026392,25 kr2,75 kr (1%)
18. maj 2026395 kr6 kr (2%)
12. maj 2026389 kr6 kr (2%)
11. apr. 2026395 kr18 kr (5%)
10. apr. 2026377 kr18 kr (5%)
9. apr. 2026395 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026394 kr1,75 kr (0%)
5. apr. 2026392,25 kr1,75 kr (0%)
4. apr. 2026394 kr1,75 kr (0%)
30. mar. 2026392,25 kr1,75 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret